Modne i funkcjonalne baterie łazienkowe

W asortymencie firmy Cersanit znaleźć można baterie łazienkowe VIGO, LUVIO i MAYO, dedykowane zarówno łazienkom domowym, jak i wnętrzom publicznym. Łączą w sobie ciekawe wzornictwo, funkcjonalność i wysoką jakość, zapewniając możliwość kompletnego wyposażenia łazienki. Jako elementy uzupełniające, oprócz funkcji praktycznych, cieszą oko i podkreślają styl wanny, prysznica, umywalki i bidetu.

O ostatecznym wyglądzie naszej łazienki, poza oczywistymi płytkami, ceramiką i meblami łazienkowymi, bardzo często decydują detale, takie jak efektowna armatura. Modele baterii łazienkowych VIGO, LUVIO i MAYO Cersanit odzwierciedlają aktualne trendy wzornicze, dzięki czemu zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających zwolenników nowoczesnego designu. W skład poszczególnych kolekcji wchodzą: baterie umywalkowe, wannowo-natryskowe i natryskowe oraz baterie bidetowe. Innowacyjne podejście do procesu projektowania nadało poszczególnym kolekcjom elegancki, harmonijny i lekki wygląd.

bateria lazienkowa MAYO washbasin tap

Bateria łazienkowa z serii Mayo, fot. Cersanit

bateria lazienkowa MAYO master plan

Bateria łazienkowa z serii Mayo, fot. Cersanit

Eklektyzm, glamour czy natura?

Baterie łazienkowe Cersanit z serii Luvio, to odważne formy, o zdecydowanym, wyrazistym  kształcie. Doskonale wkomponują się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Seria Vigo z kolei łączy klasykę designu z błyszczącymi elementami. Kolekcja z pewnością doda blasku wnętrzom o stylowym charakterze. Ostatnia z propozycji – seria Mayo – subtelnie nawiązuje kształtem do form organicznych, zachowując przy tym urzekającą prostotę. Idealnie dopełni jasne łazienki w stylu skandynawskim.

Wysokiej klasy chromowanie Cersanit Super Shine sprawia, że powierzchnia baterii z segmentu DESIGN jest odporna na zarysowania i ścieranie, co gwarantuje nam nie tylko dobrą jakość, ale również bardzo elegancki połysk.

bateria lazienkowa LUVIO bathtub and shower tap

Bateria łazienkowa z serii Luvio, fot. Cersanit

bateria lazienkowa LUVIO master plan

Bateria łazienkowa z serii Luvio, fot. Cersanit

bateria lazienkowa LUVIO washbasin tap

Bateria łazienkowa z serii Luvio, fot. Cersanit

Istotna funkcjonalność

Cechą baterii z segmentu DESIGN jest oszczędność wody i energii. W jakie przydatne funkcje zostały wyposażone?

Perlator Cersanit Water Save ogranicza wypływ wody do maksymalnie 6 l/min. Dzięki czemu oszczędzamy nawet do 50 proc. zużywanej w umywalce wody.

Ogranicznik THERMO-BLOCK zapobiega przypadkowemu zwiększeniu temperatury wody ponad optymalne 38° C i chroni najmłodszych użytkowników przed samodzielną zmianą temperatury wody, która mogłaby zakończyć się poparzeniem.

Głowica baterii Cersanit Water Save, z dwustopniową regulacją natężenia strumienia wody, wykorzystuje tylko strumień, którego naprawdę potrzebujemy.

bateria lazienkowa VIGO bathtub and shower tap

Bateria łazienkowa z serii Vigo, fot. Cersanit

bateria lazienkowa VIGO master plan

Bateria łazienkowa z serii Vigo, fot. Cersanit

bateria lazienkowa VIGO washbasin tap

Bateria łazienkowa z serii Vigo, fot. Cersanit

Różnorodna oferta

Segment DESIGN to propozycja dla tych, którzy poszukują ciekawych stylistycznie baterii do stworzenia niebanalnych wnętrz, w których każdy szczegół ma znaczenie. Aby ułatwić wybór, oryginalne wzornictwo poparte zostało racjonalnymi i ekologicznymi rozwiązaniami oraz gwarancją bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Poza segmentem DESIGN Cersanit oferuje także linie SOLUTIONS i BASIC, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie: ciekawe formy, praktyczne rozwiązania oraz korzystną cenę. Przy wyborze armatury warto kierować się dobrą zasadą „im mniej tym lepiej“ i zdecydować się na jedną linię wzorniczą, która będzie spajała wszystkie elementy wyposażenia łazienki i tworzyła przemyślaną aranżację.

Na koniec o serwisie

Kupując baterie od marki Cersanit, obecnej na rynku wiele lat, mamy pewność, że jeśli nawet po kilku latach użytkowania elementy naszej baterii będą wymagały wymiany, możemy liczyć na pomoc serwisu producenta. Decydując się teraz na zakup baterii segmentu DESIGN można dodatkowo skorzystać z 50 proc. zniżki na syfon AURO.

Leave a Reply