Komfortowa kolekcja mebli i ceramiki do łazienki

Villeroy & Boch stworzył kolekcję, dzięki której łazienkowe bolączki znikną i już nigdy nie powrócą. Vivia ucieleśnia pojęcie komfortu w każdym swoim elemencie! Bo chyba nic nie denerwuje bardziej niż mokry ręcznik po zakończonej kąpieli lub… jego brak. Gdy – zamiast od razu otulić się miękkim, ciepłym materiałem – musimy stawić czoło przeszywającemu zimnu, które czai się za prysznicowymi drzwiami.

aranzacja lazienki Kolekcja Vivia od Villeroy Boch

Kolekcja Vivia od Villeroy & Boch

Na imię jej Vivia, na drugie: komfort. Nowa kolekcja Villeroy & Boch to pomysłowe sposoby przechowywania i nieszablonowe rozwiązania – takie jak panel prysznicowy, w którym można ukryć ręcznik i kosmetyki za szczelnie zamkniętymi drzwiami. Oprócz tego ceramika, meble, akcesoria i domowa sauna, które z domowej łazienki uczynią prawdziwe spa!

Strefa prysznicowa – przyjemność kąpieli

Relaksujący prysznic przywraca dobry nastrój! Kolekcja Vivia dba o komfort i bezpieczeństwo chwil spędzonych pod orzeźwiającymi strugami wody. Podstawą jest płaski, antypoślizgowy brodzik Squaro Infinity, wykonany z Quarylu® – innowacyjnego materiału, będącego połączeniem kwarcu i akrylu. Jest on trwały, gładki i przyjemnie ciepły. Kąpielową przyjemność dopełniają oczywiście pomysłowe rozwiązania! Panel prysznicowy zintegrowany jest z praktyczną, zamykaną szafką, wyposażoną w uchwyt na ręczniki oraz półki na kosmetyki. Dzięki niemu nie wychodząc spod prysznica, można otulić się ciepłym, miękkim i przede wszystkim suchym ręcznikiem! Panel posiada dużą deszczownicę z dwoma rodzajami natrysku: tradycyjnym i kaskadowym. Jego front wykonany jest z bezpiecznego 4 mm szkła z powłoką VilboClear, która utrudnia osadzanie się kamienia i nieczystości. Z myślą o komforcie kąpieli w kolekcji dostępny jest również stołek – z antypoślizgową i wodoodporną powierzchnią.

aranzacja lazienki Kolekcja Vivia od Villeroy Boch panel prysznicowy

Kolekcja Vivia od Villeroy & Boch

Komfort na co dzień – ergonomiczne kształty ceramiki

W skład ceramiki Vivia wchodzą podwieszane miski ustępowe oraz umywalki – o wyjątkowo ergonomicznych kształtach. Umywalki mają głębokie, wygodne komory oraz dodatkową przestrzeń na rzeczy, które zawsze warto mieć pod ręką. Zaokrąglone krawędzie nadają im lekkiego i delikatnego wyglądu. W kolekcji dostępne są umywalki podwójne o szerokości 130 cm lub pojedyncze – 100 cm, 80 cm, 65 cm i 60 cm. Miski ustępowe – w dwóch rozmiarach – wyposażone są w technologię DirectFlush, w której brak kołnierza wewnętrznego sprawia, że woda sięga aż do samej górnej krawędzi i obmywa całe wnętrze misy.

aranzacja lazienki Kolekcja Vivia od Villeroy Boch ceramika lazienkowa

Kolekcja Vivia od Villeroy & Boch

Sprytne rozwiązania – przechowywanie w łazience

W meblach z kolekcji Vivia spotykają się spryt i uroda! Na uwagę zasługuje elegancka konsola ze składanym lustrem, zamykaną szufladą i przegródkami na kosmetyki. Konsolę Vivia montuje się bezpośrednio do ściany, dzięki czemu pozostaje dużo wolnej przestrzeni. Można przy niej wygodnie usiąść – np. na obrotowym stołku z dodatkowymi szufladami, a pod spodem umieścić regał – również wyposażony w szufladę. Oprócz kompaktowych mebli w skład kolekcji wchodzi też przestronna, wysoka szafka, w której pomieszczą się przedmioty o większych gabarytach. Fronty mebli Vivia dostępne są aż w dziewięciu kolorach: od lśniącej bieli do grafitowego dębu.

aranzacja lazienki Kolekcja Vivia od Villeroy Boch szafka lazienkowa

Kolekcja Vivia od Villeroy & Boch

aranzacja lazienki Kolekcja Vivia od Villeroy Boch szafki lazienkowe

Kolekcja Vivia od Villeroy & Boch

Domowe spa – sauna Vivia SA-Line

Dzięki domowej saunie Vivia SA-Line można stworzyć oazę wellness we własnej łazience! Sauny z tej linii wyposażone są w zaawansowane funkcje, a ubrane – w doskonały design. Ich obudowa w kolorze Glossy White idealnie będzie komponować się z formą i kolorem mebli łazienkowych Vivia. Sauny dostępne są w dwóch wymiarach: 110 x 140 cm oraz 140 x 140 cm. Każda z nich jest niezwykle łatwa w montażu: wystarczy postawić ją w wybranym miejscu i podłączyć do gniazdka zasilającego. Czas rozpocząć chwile relaksu w komfortowym otoczeniu!

aranzacja lazienki Kolekcja Vivia od Villeroy Boch SPA

Kolekcja Vivia od Villeroy & Boch

Leave a Reply