Kolor żółty w łazience. Wiosenne aranżacje łazienek

Wszyscy, którzy z utęsknieniem wyczekiwali końca zimy, wreszcie mogą zaprosić wiosnę do swojego domu i cieszyć się nią przez cały rok. Wszystko dzięki kolekcji Colour Yellow od Grupy Tubądzin. Żywe barwy przełamane klasyczną czernią świetnie sprawdzą się w takich przestrzeniach, jak łazienka czy kuchnia i nadadzą wnętrzu nowej energii.

Planując aranżację mieszkania zazwyczaj decydujemy się na stonowane barwy, które wydają się najbezpieczniejsze, jak biele, beże czy szarości. Warto jednak wpuścić do naszej przestrzeni energetyczny powiew świeżości w postaci ciepłych kolorów.

kolor zolty w lazience 1

Kolekcja płytek Colour Yellow od Grupy Tubądzin

Nieskończona moc możliwości

Kolekcja Colour Yellow Ceramiki Tubądzin pozwala na swobodne miksowanie ze sobą poszczególnych elementów, dzięki stylistycznie spójnej serii płytek ściennych o intensywnych barwach. Linearne dekoracje umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni, a płytki o wysokim połysku optycznie powiększają powierzchnię łazienki. W roli dodatków świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju ozdoby w odcieniach grafitu i szarości, które wkomponują się w aranżację i nadadzą wnętrzu interesującego wymiaru.

Wiosenne orzeźwienie

Odważne barwy to gwarancja niesztampowego wnętrza. Grupa Tubądzin proponuje kontrastowe zestawienie słonecznej żółci z głęboką czernią. Wiosennego akcentu dodadzą spójne kolorystycznie mozaiki ścienne oraz energetyczny dekor Hoop. Taka żywa aranżacja gwarantuje dawkę energii, a odważne łączenia różnych kolorów i faktur sprawią, że wnętrze nabierze charakteru.

kolor zolty w lazience 2

Kolekcja płytek Colour Yellow od Grupy Tubądzin

Kolekcja Colour Yellow sprawi, że wiosna w Twoim domu będzie trwała cały rok, a żywe barwy zapewnią radość i zastrzyk energii w gorsze dni.

Leave a Reply