Drewniane postumenty pod umywalki

Osobliwe, praktyczne i w pełni bezpieczne drewniane podstawy, wyprodukowane przez KALVARO, stanowią doskonałe uzupełnienie drewnianych umywalek producenta. Dzięki nim, odpowiednio wyeksponujesz swoja umywalkę, dzięki czemu zyska jeszcze więcej wdzięku.

Podstawy pod umywalki wytwarzane są ręcznie z najlepszego drewna litego, z uwzględnieniem sprawdzonej technologii jachtowej. Ręcznie malowane i dopieszczone w każdym centymetrze, doskonale kryją nieestetyczne rury i syfony umywalkowe, pełniąc jednocześnie funkcję eleganckiej i stylowej nogi pod umywalkę.

drewniane postumenty

fot. Kalvaro

Drewniane postumenty od KALVARO są bezpieczne i odporne na działanie wilgoci, a dodatkowo zastosowany system otwarto-porowy doskonale uwydatnia i eksponuje piękno i strukturę drewna. Drewniane piedestały idealnie łączą się z drewnianymi umywalkami. Dodatkowo producent umożliwia wykonanie podstawy, według projektu klienta. Umożliwia również wybór drewna oraz wielkość.

Drewniane postumenty dostępne na stronie producenta, ze względu na osobliwy wygląd, ściśle uzależniony od indywidualnego charakteru drewna dostępne są w prezentowanych formach wyłącznie w jednym egzemplarzu. Wybierając piedestały od KALVARO, klient zyskuje możliwość nabycia nieszablonowego i unikalnego produktu.

Leave a Reply