Daleki Wschód w Twojej łazience dzięki akcesoriom

 

Haiku – nowa kolekcja akcesoriów łazienkowych marki Geesa, to orientalna inspiracja w kosmopolitycznej formie. Seria projektu Marcela Wandersa zaskakuje interesującym połączeniem materiałów i form oraz różnorodnością rozwiązań. Niezwykłego wymiaru kolekcji dodaje fakt, iż dodatki zaprojektowane zostały nie tylko z myślą o łazience.

 

Akcesoria Haiku, które swoją premierę miały na tegorocznych targach ISH, już wkrótce będą obecne w ofercie firmy Coram Poland, dystrybutora marki Geesa na polskim rynku. Dodatki zaprojektowane przez Marcela Wandersa to niezwykła gratka dla wielbicieli dobrego designu, kompleksowych rozwiązań oraz znakomitej jakości, z której słynie holenderski producent. Seria zaskakuje bogactwem produktów oraz połączeniem różnych materiałów i kolorów: błyszczącego chromu, białej ceramiki, drewna wenge. Całości dopełnia artystyczny wyraz dodatków.

 

Oprócz dalekowschodnich inspiracji, zawartych w nazwie produktu, kluczem do zrozumienia idei powstania nowych akcesoriów Geesa zdaje się być multifunkcjonalność. Etymologicznym źródłem dodatków Haiku jest łazienka, z której mogą one ewoluować do innych pomieszczeń – kuchni, sypialni, salonu, tworząc swego rodzaju estetyczną klamrę całej przestrzeni domu. Pozwala na to uniwersalna estetyka dodatków oraz szeroki wybór produktów – w serii Haiku dostępnych jest bowiem ponad 40 elementów.

 

Do strefy łazienki dedykowane są takie dodatki jak: mydelniczka, kubek, haczyki, wieszaki, półki, dozownik mydła w płynie, uchwyty na papier toaletowy, szczotka do w.c., a także ręczniki i kostki mydła utrzymane w kolorystyce białej oraz czerwonej. Pozostałe akcesoria, takie jak wazoniki na kwiaty, lustro, świeczniki, ramki na zdjęcia, szklane uchwyty czy zestaw do chłodzenia szampana mogą być zastosowane w łazience, lub wykorzystane w innych pomieszczeniach domu.

 

Marcel Wanders, projektant kolekcji, określa akcesoria Haiku jako wizualną podobnie jak w japońskim wierszu, wszystkie elementy kolekcji mają własną treść i znaczenie, lecz zestawione razem tworzą niezapomnianą całość. Podobnie też, jak japońska poezja, nie wymagają skomplikowanej definicji ani dookreślania – są intuicyjnie proste w percepcji i użytkowaniu.

 

Miłośnikom niebanalnych zestawień na pewno spodoba się to, że kolekcja składa się z różnych materiałów: część elementów wykonana jest z białej ceramiki, część z drewna wenge o ciemnym wybarwieniu, zaś część ma powłokę chromową. Co ciekawe, ta różnorodność kolorystyczna nie wywołuje dysonansu, wręcz przeciwnie – jest harmonijna i estetyczna. Materiały przenikają się i wzajemnie uzupełniają, podobnie jak geometryczne i organiczne formy.

 

Dystrybutorem marki Geesa jest Coram Poland.  

zestaw wieszakow

Zestaw wieszaków, akcesoria łazienkowe Haiku marki Geesa

polka z wazonikami

Półka z wazonami, akcesoria łazienkowe Haiku marki Geesa

wazoniki

Wazony, akcesoria łazienkowe Haiku marki Geesa

uchwyt na papier toaletowy

Uchwyt na papier toaletowy, akcesoria łazienkowe Haiku marki Geesa

wieszak na recznik

Wieszak na ręcznik, akcesoria łazienkowe Haiku marki Geesa

zestaw do chlodzenia szampana

Zestaw do chłodzenia szampana, akcesoria łazienkowe Haiku marki Geesa

Leave a Reply