Minimalistyczny styl łazienki dzięki dodatkom

Minimalistyczny styl powraca. Tym razem nie na salony, ale dumnie wkracza do naszych łazienek. Dzięki niemu zamieniamy duże na małe, ciemne na jasne. Wydobywa przestrzeń i przywraca porządek rzeczy. Wtóruje mu marka Blomus, dostarczając niezbędne dodatki, podkreślające uroki naszej łazienki.

Najnowsze trendy aranżacji łazienek zmierzają ku prostocie i minimalizmowi. Nic dziwnego. Doskonała jakość materiałów i staranne wykończenia to gwarancja perfekcyjnie urządzonego wnętrza. W ten nurt wpisuje się kolekcja akcesoriów łazienkowych z kolekcji Menoto marki Blomus. Niepowtarzalny design, powściągliwość formy i surowa elegancja produktów wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej to tylko kilka z ich niezliczonych zalet.

akcesoria lazienkowe

W idealnym porządku

Nawet w najbardziej minimalistycznym wnętrzu potrzebne są produkty znajdujące się na wyciągnięcie ręki. Przykładem są ręczniki łazienkowe. Marka Blomus proponuje dwa rozwiązania na ich nowoczesną i funkcjonalną oprawę. Pierwszy z nich, to ścienne wieszaki. Wykonane ze stali nierdzewnej dostępne są zarówno w polerowanej, jak i matowej wersji. Rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości ich instalacji na ścianie jest sięgnięcie po wolnostojący stojak marki Blomus. Wieszak umieszczony został na estetycznej podstawie imitującej kamień naturalny. Dzięki stabilnej konstrukcji stojak utrzyma nawet duże i ciężkie ręczniki kąpielowe.

dekoracja lazienki

Wygoda przede wszystkim

W minimalistycznym wnętrzu każdy element ma swoje przeznaczenie, a funkcjonalność to ich podstawowa dewiza. Doskonałą propozycją na gustowne wyposażenie toalety jest stojący uchwyt na papier toaletowy i szczotkę. Praktyczny stojak pomieści nawet dwie rolki standardowego papieru oraz szczotkę do wc, umieszczoną w dyskretnym pojemniku. Stojak pozwala kreatywnie zagospodarować przestrzeń oraz nadać niewdzięcznemu pomieszczeniu wytwornego szyku.

Gwiazda domowego SPA

Łazienka to także miejsce, w którym przechowujemy szlafroki, ubrania oraz różne akcesoria. Jednocześnie w minimalistycznej łazience powinno być ich jak najmniej. Aby nie zakłócić integralności pomieszczenia, marka Blomus proponuje sięgnięcie po stojak na ubrania z kolekcji Menoto. Jego funkcjonalna forma i nowoczesny styl zostały już docenione przez German Design Council poprzez przyznanie stojakowi Interior Innovation Award 2012.

akcesoria do lazienki

Kolekcja Menoto

 • Wieszak na ręczniki 64 cm polerowany, cena 299 zł
 • Wieszak na ręczniki 84 cm polerowany, cena 349 zł
 • Wieszak na ręczniki 64 cm matowy, cena 299 zł
 • Wieszak na ręczniki 84 cm matowy, cena 349 zł
 • Stojący uchwyt na papier toaletowy i szczotkę, cena 679 zł
 • Stojący uchwyt na papier toaletowy i szczotkę, cena 569 zł
 • Stojak na papier toaletowy polerowany, cena 729 zł
 • Stojak łazienkowy, cena 629 zł
 • Stojak na ręczniki polerowany, cena 679 zł
 • Stojak na ręczniki, cena 579 zł
 • Stojak na ubrania, cena 1 499 zł

Gdzie kupić:

Wyłączny dystrybutor

Leave a Reply