Ogrodowe SPA black&white

Kąpiel na świeżym powietrzu, we własnym ogrodzie, odpręża jak żadna inna.  Wypróbuj najnowsze modele Comfort Line Villeroy & Boch i spełnij swoje marzenie o całorocznym, prywatnym SPA. Stylowy design edycji Black & White będzie pasować zarówno do ponadczasowej klasyki, jak i do nowoczesnej elegancji. Daj się unieść wirującej obietnicy relaksu!

Black & White Edition Villeroy & Boch to unikalna linia ogrodowych wanien z hydromasażem. Kontrast między bielą wnętrza a czernią paneli JetPaks™ dodaje jej wyszukanego stylu, podczas gdy klasyczna forma z powodzeniem wpisze się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne przestrzenie.

ogrodwe spa1

Comfort Line Villeroy & Boch

Zaprojektuj swój relaks

Wanny spa Black & White przeniosą Cię do krainy komfortu i …nowoczesności!  Temperaturę wody możesz regulować już w drodze z pracy do domu –  przez aplikację na iPhona lub iPada. Możliwe jest także dostosowanie jej w tradycyjny sposób, przy pomocy wbudowanego w brzeg wanny panelu sterowania. O Twoje muzyczne doznania zatroszczy się nowoczesny system nagłaśniający, umożliwiający słuchanie nagrań z radia, odtwarzacza MP3 lub smartfona, a także poprzez łącze USB i Bluetooth.

ogrodwe spa2

Comfort Line Villeroy & Boch

JetPaks™, czyli masaż zgodnie z życzeniem

Technologia JetPak™ II to system, który umożliwia optymalną personalizację produktu, dostosowaną od potrzeb rodziny i przyjaciół. Każdy z 16 wymiennych paneli JetPaks™, w zależności od rodzaju dysz oraz pozycji osoby w wannie, gwarantuje inny rodzaj masażu, m.in rozluźniający mięśnie barków, niwelujący napięcia karku, pulsacyjny oraz rotacyjny wzdłuż całego kręgosłupa. Niespotykane do tej pory, kwadratowe, ale lekko zaokrąglone dysze wykorzystywane przez Villeroy & Boch, są praktycznie zlicowane z powierzchnią wanny, dzięki czemu jej wnętrze pozostaje idealnie gładkie. Kąpiele zaś – jeszcze przyjemniejsze!

ogrodwe spa3

Comfort Line Villeroy & Boch

Technologia najwyższej jakości

Villeroy & Boch ceni „zielone rozwiązania”! Dlatego aż 90% instalacji zamieszczono w wodzie, a ścianki wanny szczelnie zabezpieczono termoizolacyjną pianką. W rezultacie, woda nie traci ciepła zbyt szybko, a zużycie prądu potrzebnego do jej ogrzewania, ogranicza się do niezbędnego minimum. Energooszczędne jest również zastosowane w Black & White oświetlenie LED, które zmienia kolory i potęguje nastrojowość kąpieli.

Ergonomiczny design, stabilna wykonana z najnowocześniejszych materiałów konstrukcja EnduraFrame™ oraz odporność na promienie UV sprawiają, że wanny SPAmogą pozostawać na dworze przez okrągły rok! System filtrowy WellSpring™ pomaga utrzymać wodę w nienagannej czystości i przejrzystości, podczas gdy izolacyjna pianka oraz pokrywa chronią wannę przed czynnikami zewnętrznymi.

ogrodwe spa4

Comfort Line Villeroy & Boch

Jakość wanien SPA Villeroy & Boch została przetestowana przez niezależnych ekspertów i otrzymała certyfikat wystawiony przez organizację TÜV. W edycji Black & White dostępne są dwa modele spa – R6L z czterema siedziskami oraz R7, w którym przewidziano sześć miejsc.

Leave a Reply