Komfortowa mała łazienka? To możliwe

Czy mała łazienka może być wygodna, komfortowa i wyposażona w cały niezbędny sprzęt? Producent ceramiki łazienkowej twierdzi, że może. Wystarczy wybrać odpowiednie produkty i wpasować je w projekty małych łazienek.

Cersanit wypuścił bardzo atrakcyjną kolekcję Nano. Dzięki niej nawet w najmniejszej łazience zmieści się wanna, szafka oraz pralka. A na dodatek zachowamy pełen komfort poruszania się po tak urządzonej łazience. Szafki łazienkowe Nano mają trzy różne głębokości – możemy je więc dobrać odpowiednio do miejsca, gdzie mają zostać zawieszone. Może to być wnęka czy wolne miejsce na ścianie.

Umywalka Nano jest mała, ale posiada miejsce na przybory łazienkowe. Kompakt WC mimo niewielkich rozmiarów jest wygodny, a na uwagę zasługuje również to, że oszczędza wodę – do spłukiwania wystarcza tylko 2/4 l. Miska ustępowa zajmuje naprawdę niewiele miejsca, producent zmniejszył jej rozmiary w każdym kierunku.

Choć zwykle do małych łazienek poleca się raczej kabiny prysznicowe, które zajmują mniej miejsca, to jednak narożna wanna Nano ma szerokość 140 cm, przy zachowaniu komfortu kąpieli. Natomiast asymetryczna wanna ma szerokość 150 cm i może być umieszczona na ścianie nawet najmniejszej łazienki.

Meble łazienkowe z tej kolekcji poza niewielkimi rozmiarami mają jeszcze jedną zaletę – są po prostu bardzo ładne. Możemy wybrać stonowane kolory: biel, beż, szarości lub zaszaleć i zdecydować się na Nano Colours – szafki łazienkowe w wyjątkowo odważnych kolorach: pomarańczy czy limonki.

Jak podoba Wam się ta kolekcja?

mala lazienka1

Linia NANO, fot. Cersanit

mala lazienka projekty

Linia NANO, fot. Cersanit

 

meble lazienkowe

Linia NANO, fot. Cersanit

 

szafki lazienkowe

Linia NANO, fot. Cersanit

 

projekt malej lazienki

Projekt małej łazienki, Linia NANO, fot. Cersanit

m.

Leave a Reply