Brodzik – mocny akcent Twojej łazienki

Nowość stanowi niezwykle elegancki, czarny, matowy brodzik z efektem antracytu. To oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej nowoczesnej łazience.

Olympic Plus to idealny produkt dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań do łazienek. Propozycja Novellini to minimalistyczna, geometryczna forma wykonana z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Jedyny detal stanowi estetyczny metalowy odpływ. Brodzik jest dostępny w standardowej bieli oraz oryginalnej czerni. Wersja biała jest uniwersalna, idealnie wkomponuje się we wnętrze każdej łazienki. Dzięki czarnej wersji łazienka może zyskać mocny, luksusowy akcent. Świetnie sprawdzi się również we wnętrzach o męskim charakterze.

Aranżacja męska siłownia Olympic Plus i Kabina Kuadra
Aranżacja męska, siłownia Olympic Plus i Kabina Kuadra

Dostępne wysokości brodzika to 4,5 i 12,5 cm. Osoby, które nie lubią klasycznych modeli brodzików mogą skorzystać z niższego wariantu. Zapobiegnie on rozlewaniu się wody, a jednocześnie jest na tyle dyskretny, że można go potraktować jak rozwiązanie bezbrodzikowe.

Aranżacja kontrastowy Olympic Plus i Kabina Kuadra
Aranżacja kontrastowy Olympic Plus i Kabina Kuadra

Prócz ewidentnych walorów wzorniczych brodzik posiada liczne praktyczne zalety. Wykonane z wysokiej jakości materiału produkty Novellini to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Specjalna, chropowata powierzchnia brodzika zapobiega ewentualnemu poślizgnięciu podczas kąpieli. Poszerzono także wybór dostępnych rozmiarów (od 120×80 do 180×75 cm), co ułatwia dobranie odpowiedniego modelu.

Cena brodzików Olympic: od 800 zł
Olympic Plus: od 920 zł

Leave a Reply