Wirtuozyjne aranżacje łazienek

W utworze muzycznym legato to ten fragment, w którym kolejne dźwięki – grane płynnie, bez najmniejszych przerw – łączą się ze sobą, tworząc jednolitą kompozycję. Umiejętność harmonijnego połączenia – to sedno tej techniki. Do perfekcji opanowała ją firma Villeroy & Boch, czego dowodem jest najnowsza kolekcja łazienkowa Legato. Poszczególne meble o prostych, regularnych kształtach, wzorcowo komponują się z różnymi formami i kolorami ceramiki. Efekt? Wirtuozyjne aranżacje w każdym stylu!

Legato: uniwersalnie

Legato nie zna ograniczeń! Prosta forma, minimalistyczne wzornictwo oraz bogaty wybór kolorów sprawiają, że meble sprawdzają się w każdej łazience: rustykalnej, ekologicznej, nowoczesnej, klasycznej i industrialnej. Harmonijnie komponują się z ceramiką, szkłem, metalem i kamieniem. Skupiają na sobie uwagę dzięki niebanalnym, a jednocześnie subtelnym rozwiązaniom. Jednym z nich jest „lewitujący” blat szafki podumywalkowej: jego skośne, zwężające się ku dołowi krawędzie sprawiają, że wydaje się on delikatnie unosić w powietrzu. Efekt ten spotęgujesz sięgając po energooszczędne oświetlenie LED – montowane opcjonalnie pod blatem.

aranzacja lazienki1

Kolekcja łazienkowa Legato firmy Villeroy & Boch

Chcesz Legato sprowadzić na ziemię? Dostępne w ofercie nóżki zapewnią podwieszanej szafce podumywalkowej jeszcze większą stabilizację. Legato konsekwentnie hołduje prostocie! Tradycyjne uchwyty zostały zastąpione wąskimi, frontowymi wgłębieniami. To zarówno minimalistyczna dekoracja, jak i element funkcjonalny – pozwala na wygodne otwieranie szuflad i drzwiczek.

lazienka

Kolekcja łazienkowa Legato firmy Villeroy & Boch

Legato: indywidualnie

Urządź swoją własną łazienkę tak, jak chcesz! Legato to bogactwo możliwości! Villeroy & Boch proponuje dwa rodzaje szafek podumywalkowych: wyższą – 55-centymetrową, z dwoma różnej wielkości elementami wysuwanymi, oraz niższą – 38-centymetrową, z jedną dużą szufladą. Ponadto, każdy model można wybrać w odpowiedniej dla swoich potrzeb szerokości: od 45 do 160 cm. O optymalną organizację przestrzeni w łazience zadbają również szafki z drzwiczkami: boczna oraz dwie wysokie. Dzięki szklanym przegrodom i pojemnikom na drobiazgi, umieszczonym wewnątrz mebli, z łatwością zaprowadzisz ład w kosmetycznych akcesoriach.

wystroj lazienki

Kolekcja łazienkowa Legato firmy Villeroy & Boch

Legato pozwala na aranżacyjną swobodę! Kolekcja dostępna jest aż w sześciu kolorach. W łazience nowoczesnej lub glamour idealnie sprawdzą się lśniące odcienie bieli i szarości: Glossy White i Glossy Grey. Pozostałym stylom Villeroy & Boch dedykuje stonowane barwy: ciepły Elm Impresso, grafitowy dąb Oak Graphite, śnieżnobiały White Matt oraz ciemnoszary Terra Matt. Meble Legato świetnie komponują się z wieloma stawianymi na blacie umywalkami od Villeroy & Boch – zarówno tymi o zaokrąglonych, łagodnych kształtach: Loop & Friends, My Nature i Aveo new generation, jak i z geometryczną Memento. Legato – aranżacje bez ograniczeń!

szafki lazienkowe

Kolekcja łazienkowa Legato firmy Villeroy & Boch

Leave a Reply