Płytki granitowe do łazienki

Łamanie utartych konwencji to wyzwanie nie tylko dla profesjonalnych architektów. Płytki granitowe to doskonały pretekst do zabawy formą i ćwiczenia wyobraźni. Jest to propozycja dla tych którzy spragnieni są oryginalności i elegancji.

Płytki granitowe Kashmir Gold firmy RR Granity w efektowny sposób pomagają przeistoczyć niewielkie pomieszczenie w królewską komnatę skąpaną w złocistych barwach szlachetnych minerałów. Polerowane, odbijające światło tafle powiększają optycznie metraż i pomagają wydobyć z cienia ukryte atuty wnętrza. Odważne, wyraziste barwy w połączeniu z brakiem jednolitej struktury surowca nadają łazience naturalny, a jednocześnie pełen awangardy wyraz. To właśnie niezwykle harmonijne zestawienie kolorów i niebanalna struktura płytek granitowych Kashmir Gold w połączeniu z precyzją wykonania potęguje wrażenie elegancji i egzotyczności.

granit

Piękno łazienki wykute w kamieniu, fot. Płytki granitowe Kashmir Gold RR Granity

Niewzruszona trwałość płytek granitowych RR Granity

Granit to niezwykły minerał. Piękny w swej surowości , odporny na upływ czasu stanowi doskonały materiał na posadzki i okładziny ścienne. Podatny na formowanie pozwala uzyskać w procesie produkcji płyty o rozmaitych kształtach i rodzaju powierzchni. Płytki granitowe Kashmir Gold z powodzeniem łączą w sobie trwałość, ekspresje barw i funkcjonalność tego szlachetnego minerału. Dostępne w wymiarach 61 x 30,5 x 1cm lub 60 x 60 x 1,5cm dopasowują się do różnych gabarytowo pomieszczeń nie tylko zdobiąc naszą łazienkę, ale też czyniąc z niej praktyczne miejsce codziennego użytku. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie płytki granitowe Kashmir Gold firmy RR Granity pozwalają utrzymać nienaruszoną powierzchnię w czystości bez konieczności używania drogich środków czyszczących.

Z uwagi na naturalne dla granitu właściwości przewodzenia ciepła, świetnie sprawdzają się też jako posadzka do pomieszczeń, w których zastosowane jest ogrzewanie podłogowe. Ponadto, odporna na korozję wodną struktura płytek idealnie nadaje się do stosowania w łazienkach, gdzie ryzyko ingerencji wody jest największe.

plytki granitowe

Elegancka aranżacja łazienki płytkami granitowymi, fot. RR Granity

RR Granity – niedościgniony artyzm natury

Estetyczne walory płytek granitowych marki RR Granity pozwalają wcielić się w rolę artysty, zaprojektować przestrzeń, która wyrazi naszą osobowość i umożliwi oderwanie się od codzienności. Fascynująca struktura płytek Kashmir Gold to efekt formowania wolno stygnącej magmy wulkanicznej, ,która tuż pod powierzchnią Ziemi przeistacza się w masę złożoną z dużych niejednorodnych kryształów. Szlachetny złocisty odcień potęguję skumulowaną w minerale energię nadając łazience unikalny wzór tworzony przez naturę w żmudnym procesie dochodzenia do doskonałości.

Czysta forma kamienia wyzwaniem dla wyobraźni

Współczesna architektura pozwala ludziom z wyobraźnią w sposób niebanalny łączyć wytwory natury i zdobycze cywilizacji. Ciekawa aranżacja pomaga przeistoczyć nawet najmniej obiecujące pomieszczenie w gustowne i wyrafinowane wnętrze, które stanie się oazą myśli i marzeń. Taką właśnie funkcję może w każdym domu spełnić łazienka, gdzie nasycone, promienne barwy płytek granitowych Kashmir Gold z oferty RR Granity z powodzeniem przeniosą nas w tajemniczy świat orientu, kolonialnych połyskliwych tkanin oraz wonnych olejków – w atmosferę luksusu i wyrafinowanej prostoty.

Parametry techniczne płytek granitowych Kashmir Gold:

  • Wymiar: 61 x 30,5 x 1cm lub 60 x 60 x 1,5cm
  • Płytki granitowe Kashmir Gold (61 x 30,5 x 1cm ) cena netto 189 zł m2
  • Płytki granitowe Kashmir Gold (60 x 60 x 1,5cm ) cena netto 299 zł m2
  • Powierzchnia: polerowana
  • Dystrybutor: RR Granity

Leave a Reply