Wanny i akcesoria na… Walentynki

Walentynki to okazja do okazania uczuć ukochanej osobie. Jak zrobić to niebanalnie, romantycznie i wyjątkowo? KALDEWEI proponuje łazienkowy dzień zakochanych.

Najpopularniejszymi atrybutami Walentynek są czekoladki, kwiaty czy serduszka. To  jednak sposoby dosyć popularne.  Bardziej oryginalnym i romantycznym pomysłem może być wyjątkowa kąpiel we dwoje jako okazja do odsłonięcia nie tylko naszych ciał, ale i duszy. Potrzebne jest do tego przyciemnione światło, nastrojowa muzyka, delikatny, wodny masaż. Dzięki wannom i akcesoriom marki KALDEWEI stworzenie takiej wyjątkowej atmosfery jest proste i naturalne.

nowoczesna wanna

Dzięki wannom i akcesoriom marki KALDEWEI stworzenie wyjątkowej atmosfery w łazience jest proste i naturalne - wanna KALDEWEI MEGA DUO OVAL. fot. Kaldewei

Głębia koloru

Nie od dziś wiadomo, że światło i kolor mają pozytywny wpływ na ciało i duszę. Stosowane w połączeniu z wodą dają poczucie  głębokiego relaksu i odprężenia. Oświetlenie LED stosowane w wannach KALDEWEI zapewnia kąpieli fascynującą, kolorową oprawę. Takie oświetlenie można kupić do niemal wszystkich modeli wanien KALDEWEI, a jego sterowanie odbywa się za pomocą przycisku umieszczonego na ścianie wanny. Obsługa jest więc łatwa oraz wygodna.

wanna z oswietleniem led

Oświetlenie LED zastosowane w wannach KALDEWEI zapewnia fascynującą, kolorową oprawę podczas kąpieli. Halogen jest montowany na ścianie bocznej, a tym samym harmonijnie zintegrowany z ogólnym wyglądem wanny – wanna KALDEWEI CENTRO DUO, fot. Kaldewei

Koncert w łazience?

Łagodna muzyka pomaga się odprężyć i zrelaksować, a ulubiona piosenka może wprowadzić nas w dobry nastrój i sprawić, że wyjątkowy walentynkowy wieczór wyda się jeszcze piękniejszy. Wannowy system audio KALDEWEI SOUND WAVE nadaje odprężającej kąpieli zupełnie nowy wymiar i podnosi ją do rangi przeżycia duchowego. Poszczególne elementy systemu umieszczone są pod wanną. Za pomocą specjalnego odbiornika odtwarzane mogą być pliki audio z każdego urządzenia posiadającego funkcję Bluetooth®. Sama wanna pełni w systemie funkcję wzmacniacza dźwięków.

wanna z glosnikami

System audio KALDEWEI SOUND WAVE do wanien nadaje odprężającej kąpieli nowy wymiar i podnosi ją do rangi swego rodzaju duchowego przeżycia między dwojgiem ludzi. Poszczególne elementy systemu wraz z odbiornikiem Bluetooth® rozmieszczone są pod wanną - KALDEWEI SOUND WAVE, fot. Kaldewei

Otuleni bąbelkami

Hydromasaż to szczególna forma odprężenia, regeneracji i relaksu. Kąpiel z bąbelkami możemy też traktować jako doskonałą okazję do bliskości z partnerem. Drgająca, ciepła woda działa pobudzająco, sprzyja bliskości, ułatwia przełamywanie barier. Po takiej kąpieli czujemy się zrelaksowani oraz całkowicie odrodzeni fizycznie i  psychicznie.  Świetnie do tego celu nadaje się wanna KALDEWEI CONODUO z systemem hydromasażu VIVO VARIO PLUS. Jej podparcia pleców są całkowicie symetryczne, a odpływ umieszczony pośrodku pozwala na wygodną  kąpiel we dwoje. Dzięki systemowi VIVO VARIO PLUS można uzyskać specjalny efekt szampańskich perełek dzięki temu, że dysze w dnie wanny mogą mieszać ze sobą wodę i powietrze. Obracające się dysze boczne dbają o przyjemny masaż skóry i mięśni. Zintegrowane, specjalne dysze u szczytu wanny służą do masażu stóp oraz lędźwi i zapewnią relaksujący masaż całego ciała.

wanna z hydromasazem

W dzisiejszych czasach hydromasaż postrzegany jest jako coś zdecydowanie bardziej wyrafinowanego niż normalna kąpiel w wannie. Jest to szczególna forma odprężenia, regeneracji i relaksu - wanna KALDEWEI CONODUO z systemem hydromasażu VIVO VARIO PLUS, fot. Kaldewei

W walentynki łazienka może stać się oazą spokoju i wyciszenia, ucieczką od codzienności. Woda staje się łącznikiem pomiędzy dwojgiem ludzi, spaja, pozwala na bliskość cielesną oraz odbudowanie napięcia erotycznego. Relacje odświeżone w czasie kąpieli w wannie przenoszą się później na obszar poza łazienką i dają szansę na nowy początek w związku.

Leave a Reply