Wiemy ile czasu spędzasz przed lustrem

Lustereczko powiedz przecie, czyli ile czasu Polacy spędzają przed lustrem?

Dla marki DEVI – lidera na rynku systemów elektrycznego ogrzewania – uzyskanie informacji na temat przyzwyczajeń Polaków jest niezwykle istotne. Stąd właśnie pojawił się pomysł przeprowadzenia badania Z parą czy bez pary – sprawdzone przez DEVI*. Jego głównym celem było przeanalizowanie nawyków oraz potrzeb Polaków związanych z codziennym rytuałem kąpieli.

Dlatego szczególnie istotne było uzyskanie informacji: Ile czasu Polki i Polacy spędzają przed lustrem i jak radzą sobie z jego zaparowaniem?

Wyposażenie łazienki powinno zapewnić nam komfort i wygodę każdego dnia oraz pozwolić na maksymalną oszczędność czasu

Wyposażenie łazienki powinno zapewnić nam komfort i wygodę każdego dnia oraz pozwolić na maksymalną oszczędność czasu.

5 do 10 minut – to czas, jaki przed lustrem spędza największa grupa przebadanych – 31,3%. Na kolejnych miejscach uplasowały się odpowiedzi: poniżej 5 minut (27,2%), od 10 do 15 minut (17,4%), powyżej 20 minut (12%), od 15 do 20 minut (10,4%).

To, co daje się zauważyć w badaniu, to fakt, że czas spędzany przed lustrem jest uzależniony od płci respondenta.

Największy odsetek kobiet (29,3%) spędza przed lustrem od 5-10 minut, czas od 10-15 minut deklaruje 23,1%, powyżej 20 minut – 17,8%, od 15 do 20 minut – 17,2%, poniżej 5 minut zaledwie 11,3%. Odpowiednio mężczyźni spędzają przed lustrem: poniżej 5 minut – 44,5%, od 5 do 20 minut – 33,5%, od 10 do 15 minut – 11,1%, powyżej 20 minut – 5,8% i czas od 15 do 20 minut – 3%.

Para na lustrze często wydłuża czas spędzany w łazience. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, marka stworzyła system grzewczy (folia grzejna DEVIfoil™ do luster montowanych do ściany lub mata grzejna DEVImat™ DSVF do luster przyklejanych do ściany), który całkowicie usuwa ten problem, pojawiający się głównie w niewielkich łazienkach pozbawionych dobrego obiegu powietrza.

Kwestię zaparowanego lustra można łatwo rozwiązać dzięki profesjonalnym systemom, których cena zakupu i eksploatacji nie jest wygórowana w stosunku do kosztów pozostałych urządzeń niezbędnych do wyposażenia łazienki. Także ich instalacja jest łatwa i nie wymaga remontu pomieszczenia. – mówi Zbigniew Gałązka, Manager Produktu DEVI.

Leave a Reply