Grzejniki drabinkowe

Grzejniki drabinkowe firmy ENIX to przede wszystkim najwyższa jakość wykończenia. Te ozdobne i funkcjonalne urządzenia w procesie produkcji są śrutowane, fosforyzowane a następnie malowane. Aby zabezpieczyć otwory gwintowane grzejników przed korozją poddaje się je miedziowaniu. Na koniec sprawdzana jest również geometria każdego urządzenia.

Zaletą grzejników drabinkowych firmy ENIX jest także ich niesłychanie prosty montaż. Urządzenia wyposażone są w specjalne uchwyty, które sprawiają, iż grzejnik może zostać zamontowany przez jedną osobę. Dodatkowo, w celu ułatwienia pracy, producent dołączył do każdego grzejnika obrazkową instrukcję montażu.

Firma dbając o jakość swych produktów i zadowolenie klientów troszczy się również o właściwy i bezpieczny transport urządzeń. Każde z nich jest owinięte folią, pudełko służące do transportu wypełnione jest styropianem chroniącym przed zgnieceniem, a na narożniki grzejników nakłada się plastikowe nakładki.

(Grzejnik drabinkowy Memfis firmy Enix)

W kolekcji znalazł się grzejnik Dalis D charakteryzujący się lekką konstrukcją, podkreśloną delikatnie wygiętymi rurkami. Grzejnik Pini P to urządzenie o przejrzystej strukturze zaznaczonej prostymi rurkami poziomymi. Najbardziej popularnym grzejnikiem o wyjątkowo funkcjonalnej budowie jest Aster A. Wszystkie urządzenia zaprezentują się doskonale w łazienkach o wystroju klasycznym.

Irys I jest natomiast modelem charakteryzującym się wysoką mocą w stosunku do swojej wielkości. Będzie odpowiedni do niewielkich łazienek ale o dużym zapotrzebowaniu na ciepło.

Grzejniki dostępne są standardowo w kolorze białym, jednak każdy klient może zamówić dowolny, wybrany przez siebie kolor z palety ENIX.

Ogromna dbałość o szczegóły, zarówno w procesie produkcji jak i podczas transportu zapewniają grzejnikom firmy ENIX niezawodność i bezawaryjność a tym samym uznanie i zadowolenie klientów.

Wysoka jakość, elegancki design i funkcjonalność to najważniejsze cechy grzejników drabinkowych firmy ENIX.

Leave a Reply