Mała łazienka? Wybierz wannę ze schowkiem

W naszych niewielkich łazienkach każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota, szczególnie jeśli decydujemy się na umieszczenie w niej wanny. Przed planowanym remontem warto pomyśleć o dodatkowych miejscach do przechowywania i przyjrzeć się konceptowi SMART marki Cersanit. Koncept ten prezentuje sprytne rozwiązania zastosowane w meblach i wannach, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał Twojej łazienki.

mala lazienka wyposazenie fot1

Kolekcja SMART marki Cersanit

Większość z nas pytana o cechy łazienki doskonałej wymienia: gustowny minimalizm lub elegancję, funkcjonalność i łatwość utrzymania porządku. Tylko jak pomieścić w łazienkach te dziesiątki kosmetyków, buteleczek i tubek, czyli wszystko to, o co męska część domowników woli nawet nie pytać?

mala lazienka wyposazenie fot2

Kolekcja SMART marki Cersanit

Dla większości z nas wieczorna kąpiel po kilkunastu godzinach spędzonych na nogach, jest czasem wyciszenia i relaksu. Jak łatwo zgadnąć, wszystkie produkty  widoczne na wierzchu stają się dodatkowymi szczegółami, kształtami i kolorami, które rozpraszają i skutecznie odciągają uwagę od ciekawych płytek czy armatury.

mala lazienka wyposazenie fot3

Kolekcja SMART marki Cersanit

Z pomocą przychodzi nowa kolekcja Cersanit Smart – unikalna i świeża propozycja na rynku wyposażenia łazienek. W naszych domach doskonale sprawdzi się wanna z meblową obudową skrywającą trzy wygodne i poręczne szafki oraz schowek na rzadziej używane przedmioty. To pomysłowe rozwiązanie, bo gdy drzwiczki są zamknięte, trudno się zorientować, że w wannie kryją się łazienkowe akcesoria. W przeciwieństwie do otwartych półek, zabudowany schowek nie wymaga również codziennego odkurzania i sprzątania.

mala lazienka wyposazenie fot4

Kolekcja SMART marki Cersanit

Trzy uchylne szafki ukryte w obudowie pomieszczą dodatkowe ręczniki, szampony, płyny, żele do kąpieli, czy książki do czytania w wannie. Panel jest wykonany z odpornego na wilgoć materiału, zapewniającego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

mala lazienka wyposazenie fot5

Kolekcja SMART marki Cersanit

Producent oferuje dwa rozmiary i dwa kolory paneli w stonowanej kolorystyce. Wybieramy pomiędzy uniwersalną bielą i modną szarością frontów, które idealnie komponują się z obudową w kolorze jasnego jesionu. Meble wyposażono w wygodny system „push”, dzięki któremu panel otwieramy i zamykamy jednym delikatnym ruchem.

Koncept łazienkowy Smart Cersanit składa się m.in. z
-komfortowej wanny o dł. 160 lub 170 cm z opcjonalnym panelem, skrywającym trzy podręczne szafki i schowek na rzadziej używane akcesoria
-mobilnego lustra, dzięki któremu łatwiej o perfekcyjny makijaż lub idealnie ogoloną twarz
-wiszącej szafki z eleganckimi, szklanymi półkami
-szafek podumywalkowych z szufladami i przegródkami na drobiazgi wraz z możliwością zainstalowania organizerów porządkujących przestrzeń w szufladzie
-słupka z półkami i pomysłowym schowkiem na wiadro z mopem
-mobilnego kontenera, który może służyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania, siedzisko lub kosz na pranie.

mala lazienka wyposazenie fot6

Kolekcja SMART marki Cersanit

Wszystkie propozycje pasują stylistycznie do pozostałych mebli z kolekcji Smart a przywannowy schowek ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę – ukryje przed ciekawskimi butelkę szampana i dwa kieliszki na wieczorną kąpiel.

One Response

  1. alina 22 lipca 2015

Leave a Reply