Potrzebny brodzik małych rozmiarów?

Nowe brodziki Futurion Flat charakteryzuje elegancki, minimalistyczny design. Dzięki szerokiej gamie produktów, seria ta gwarantuje pełną swobodę przy projektowaniu i urządzaniu łazienki.

Dostępnych jest aż dziesięć modeli o różnych wymiarach i trzech wersjach instalacji. Wykonane z Quarylu (mieszanka akrylu z kwarcem), funkcjonalne brodziki doskonale nadają się zarówno do prywatnych łazienek, jak i do wysokiej klasy obiektów komercyjnych. Nowe modele Futurion Flat poszerzają bogatą ofertę brodzików firmy Villeroy & Boch i stanowią odpowiedź na rosnące zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami w strefie prysznicowej

maly brodzik

Płytki brodzik Futurion Flat firmy Villeroy & Boch

Trzy wersje instalacji 

Seria Futurion Flat oferuje trzy sposoby instalacji, dzięki czemu odpowiada różnorodnym potrzebom i pozwala na estetyczne aranżacje w każdej łazience. Brodziki mogą być zamontowane na równi z powierzchnią podłogi, bezpośrednio na płytkach lub na podmurówce (opcja szczególnie przydatna przy remontach), zawsze zapewniając najwyższy komfort użytkowania. 

brodzik plytki

Płytki brodzik Futurion Flat firmy Villeroy & Boch

Łatwy montaż 

Dostępny opcjonalnie innowacyjny zestaw montażowy, zawierający wszystkie potrzebne komponenty i pomoce, gwarantuje szybką, prostą i bezpieczną instalację. Dodatkowym ułatwieniem jest regulowana rama z polistyrenu nakładana na piankę montażową, umożliwiająca wyrównanie różnic wysokości w zakresie do 3 cm.

Doskonały design, wysokiej jakości materiały 

Brodziki Futurion Flat wykonane są z ekskluzywnego materiału – Quarylu, który pozwala wytwarzać produkty o wyjątkowo prostych, równych krawędziach. Dzięki temu możliwy jest montaż brodzika na równi z podłogą, co wygląda bardzo estetycznie. Serię Futurion Flat wyróżnia prosty, minimalistyczny design, a gładka, jednolita powierzchnia brodzika doskonale pasuje do różnorodnych kolekcjiceramiki i mebli łazienkowych. Produkty z serii Futurion Flat dostępne są w trzech kolorach: White Alpine (biały), Star White (lśniący biały) i Pergamon.

brodzik

Płytki brodzik Futurion Flat firmy Villeroy & Boch

Quaryl to nie tylko doskonały design, ale także wysoka jakość i wytrzymałość materiału. Brodziki wykonane z Quarylu posiadają antypoślizgową, a jednocześnie gładką, powierzchnię. Dobre właściwości termoizolacyjne tworzywa sprawiają, że stając na brodziku nie odczuwamy nieprzyjemnego zimna. Idealnie gładka, pozbawiona jakichkolwiek porów i spoin powierzchnia jest również wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości i gwarantuje najwyższy poziom higieny
Niezwykle wydajny odpływ Tempoplex Plus o przepustowości 51 l/min zapewnia doskonałe odprowadzanie wody. Element zewnętrzny odpływu w wersji chromowej lub białej idealnie komponuje się z brodzikiem, tworząc jednolicie gładką powierzchnię. Opcjonalnie modele Futurion Flat mogą być zainstalowane z innymi standardowymi odpływami dostępnymi na rynku.

Wiele wersji do różnorodnych aranżacji 

Seria Futurion Flat przekonuje bardzo szeroką ofertą. Brodziki są dostępne w dziecięciu popularnych wymiarach. W połączeniu z kabinami typu walk-in z serii Futurion, Squaro lub Subway pozwalają w funkcjonalny i ekstrawagancki sposób zaaranżować strefę prysznicową w łazience. Brodziki te pasują także do wielu innych kabin z kolekcji Subway i Lifetime.

Leave a Reply