Płytki łazienkowe z rzeźbieniami w stonowanych kolorach

Płytki ceramiczne tworzą trwałą ozdobę wnętrz. Z tego względu urządzając mieszkanie szukamy produktów, które będą nie tylko nowoczesne, ale zarazem uniwersalne. Poza kolorystyką i rozmiarem płytek ważna jest także ich faktura. Przykładem mogą być rzeźbienia, dzięki którym przestrzeń nabiera głębi. 

płytki z rzeźbieniami do łazienki 1

Aranżacja łazienki, kolekcja Tempre/Dover, Ceramika Domino

Kolekcja Tempre/Dover marki Domino zawiera płytki utrzymane w monochromatycznej, neutralnej kolorystyce, która jest dodatkowo uwydatniana przez charakterystyczne żłobienia.

Monochromatyczne barwy płytek

Płytki z kolekcji Tempre/Dover są dostępne w szarym i grafitowym odcieniu. Barwy te doskonale sprawdzą się w łazience pozwalając zachować wizualną czystość pomieszczenia. Dzięki połyskującej fakturze płytek ściennych przestrzeń zostanie optycznie powiększona, a także nabierze lekkości. W kolekcji znajduje się również połyskujący gres podłogowy utrzymany w szarej kolorystyce. Aranżację dopełnia listwa ścienna, o kontrastującej do reszty, matowej powierzchni i brązowej, imitującej drewno fakturze.

płytki z rzeźbieniami do łazienki 2

Aranżacja łazienki, kolekcja Tempre/Dover, Ceramika Domino

Rzeźbienia urozmaicające wnętrze

Jednym z wyróżników kolekcji Tempre/Dover od Ceramiki Domino jest strukturalna płytka ścienna Tempre Grey STR. Jej połyskującą powierzchnię pokrywają równoległe, jednak nieregularne rzeźbienia, przywodzące na myśl pręgi pozostawione przez wodę na dnie jeziora. Zestawienie zdobionych i gładkich płytek w łazience nawet o niewielkiej powierzchni, pozwoli na oddzielenie od siebie części „mokrej” i „suchej”.

Ceramiczne płytki z rzeźbieniami sprawiają, że przestrzeń nabiera dodatkowego charakteru. Odcienie szarości stanowią obecnie bardzo modny motyw aranżacyjny, jednak atutem tych barw jest również ponadczasowość. Tworzą także kojący klimat, który pozwoli w pełni zrelaksować się podczas zażywania kąpieli.

Leave a Reply