Kabina prysznicowa z wbudowanym lustrem

Urządzanie łazienki to wyzwanie. Warto je podjąć i przemyśleć każdy centymetr powierzchni, by móc potem wygodnie z niej korzystać. Jak jednak połączyć konieczność zastosowania praktycznych rozwiązań z potrzebą oryginalności? Odpowiedzią może być kabina prysznicowa, w której… można się przejrzeć.

Funkcjonalność, wygoda i estetyka to żelazne reguły rządzące planowaniem wnętrza łazienki. Ich zachowanie, a przy tym osiągnięcie stylowego efektu jest możliwe dzięki właściwemu doborowi kluczowych elementów wyposażenia. Jednym z nich jest kabina prysznicowa: chętnie wybierana ze względu na kąpielowe upodobania użytkowników, nieoceniona w przypadku niewielkiej powierzchni łazienki. Dobry wybór będzie łączył komfort codziennego korzystania z kabiny prysznicowej z jej stylowym wyglądem. Idealny – może dać coś więcej.

kabina prysznicowa z lustrem

Kabina Espera Mirror

Funkcjonalność w każdym calu

Do serii Espera Mirror zaliczamy kwadratową i prostokątną kabinę prysznicową KDJ Mirror oraz drzwi wnękowe DWJ Mirror. Ich cechą charakterystyczną jest duże szkło lustrzane. Poza niezaprzeczalnym walorem użytkowym tego rozwiązania (zyskujemy duże lustro, w którym mieści się cała sylwetka, nie tracąc przy tym ani centymetra powierzchni ściany), zwiększa ono możliwości aranżacyjne łazienki. Lustrzana powierzchnia może optycznie powiększyć przestrzeń lub uwydatnić ciekawe elementy dekoracyjne zaplanowane w łazience.

Kabiny Espera Mirror w wyniku designerskiego połączenia szkła z eleganckimi chromowanymi detalami doskonale sprawdzą się we wnętrzu o modernistycznym charakterze (oszczędność formy doskonale wpisuje się w ducha minimalizmu), ale równie harmonijnie będą współgrać ze stylem klasycznym. Mogą być montowane na brodziku lub bezpośrednio na podłodze.

Drzwi w modelach z serii Espera są przesuwne, ich góra osadzona jest na rolkach, natomiast dół – na suwakach. Dodatkowo wyposażone są w innowacyjny system hamowania drzwi podczas otwierania, co zapewnia im cichy i bezawaryjny bieg.

KDJ Mirror i DWJ Mirror z serii Espera mają jeszcze jeden ważny atut, podnoszący wygodę ich użytkowania: są łatwe do utrzymania w czystości dzięki zastosowaniu powłoki Easy Clean. Dzięki niej spływająca woda nie zatrzymuje się, co zapobiega powstawaniu osadów i chroni szkło przed korozją.

Obie propozycje firmy Radaway oryginalnie godzą wymogi estetyczne z walorami praktycznymi. Ich zastosowanie pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni łazienki, zapewniając jednocześnie najwyższą funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu.

Leave a Reply