Praktyczna i elegancka waga łazienkowa

Wielu z nas rozpoczyna dzień od sprawdzenia wagi swojego ciała. Czy jest ona zadowalająca czy też musimy zrezygnować z części ulubionych potraw i smakołyków, poświęcając równocześnie więcej czasu ćwiczeniom fizycznym. Dlatego łazienkowa waga powinna być zawsze pod ręką, przyda się także tym z nas, którzy jedynie od czasu do czasu pragną poznać liczbę swoich kilogramów.

Wybór właściwej wagi łazienkowej należy do przyszłego użytkownika. W bogatej ofercie rynkowej bez trudu znajdziemy odpowiedni model dla siebie. Być może będzie to znakomita waga elektroniczna, którą posiada na przykład firma Galicja. Prostokątna bądź kwadratowa, szklana z funkcją ECO, czyli automatycznym włączaniem po wejściu na wagę i wyłączaniem po zejściu z niej ma duży i czytelny wyświetlacz LCD, a jej maksymalne obciążenie wynosi 180 lub 150 kg.

waga lazienkowa 1

fot. Galicja

A może sięgniemy po wagi elektroniczne ze szkła hartowanego w wybarwieniu pomarańczowym lub zielonym. Te niezwykle praktyczne i solidnie wykonane urządzenia, posiadające funkcję automatycznego włączania i wyłączania oraz wyświetlacz LCD będą doskonałą ozdobą każdej nowoczesnej łazienki.

waga lazienkowa 2

fot. Galicja

Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań na pewno przypadną do gustu mechaniczne wagi łazienkowe w trzech atrakcyjnych nawiązujących do świata natury wzorach. Tafla wody z motywem roślinnym uspokoi zmysły, piękne delfiny przeniosą nas do krajów śródziemnomorskich a bazaltowe kamienie do masażu, przeglądające się w wodnym lustrze sprawią, że w naszej łazience poczujemy się jak w prawdziwym salonie odnowy biologicznej.

waga lazienkowa 3

fot. Galicja

Praktyczne i eleganckie akcesoria, często niewielkich rozmiarów są ważnym elementem każdej nowoczesnej łazienki. Przy ich wyborze warto kierować się nie tylko indywidualnymi potrzebami, ale także walorami estetycznymi poszczególnych przedmiotów. Wagi, choć nie należą do podstawowego wyposażenia łazienki, mogą podobnie jak armatura i meble doskonale ozdabiać wnętrze każdego prywatnego SPA.

Leave a Reply