Kolekcja miękkich ręczników z bawełny

Aromatyczne kosmetyki, pachnące świece oraz wanna wypełniona bąbelkami – oto sprawdzony sposób na zmianę codziennej kąpieli z rutyny w chwilę wytęsknionego relaksu. O to, aby czas spędzony na zabiegach pielęgnacyjnych stał się jeszcze bardziej przyjemny, zadbają wykonane z mięciutkiej bawełny i delikatne niczym puch ręczniki.

reczniki kolekcja 1

Kolekcja ręczników SOFIA marki Eurofirany

Komfort podczas kąpieli zapewniają luksusowe kosmetyki. Z kolei o to, by przyjemne wrażenia trwały znacznie dłużej, dbają miękkie i delikatne ręczniki. Kolekcja puszystych, wykonanych w 100% z bawełny ręczników SOFIA marki Eurofirany stworzona została z myślą o tym, by nic nie zakłóciło idealnego relaksu w zaciszu domowej łazienki. Ponadto ich subtelny wzór w kropeczki, koronkowe zdobienie oraz delikatne odcienie bieli, różu i szarości dodatkowo podkreślą estetykę łazienki.

reczniki kolekcja 2

Kolekcja ręczników SOFIA marki Eurofirany

W łazience rzadko kiedy można dostrzec elementy dekoracyjne. Wynika to głównie z kwestii praktycznych, gdyż wnętrze to powinno być przede wszystkim funkcjonalne i zadbane. Sposobem na podniesienie walorów estetycznych domowej łazienki są starannie dobrane tekstylia, w tym również ręczniki, zdobione misternym motywem lub delikatną lamówką – mówi Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

reczniki kolekcja 3

Kolekcja ręczników SOFIA marki Eurofirany

Najbardziej uniwersalne dopełnienie łazienki uzyskać można poprzez wprowadzenie dodatków w neutralnych, jasnych kolorach. Stonowana paleta barw ręczników SOFIA obejmuje odcienie, które wpiszą się w praktycznie każdą aranżację, począwszy od stylu skandynawskiego, poprzez klasyczny, a na minimalistycznym skończywszy.

reczniki kolekcja 4

Kolekcja ręczników SOFIA marki Eurofirany

Leave a Reply