Romantyczna łazienka w pastelowych kolorach

Sezon wiosna/lato 2016 w modzie, prezentuje się bardzo dziewczęco i zmysłowo. Kolorami roku, według rankingu instytutu Pantone, został delikatny róż Rose Quartz oraz spokojny błękit Serenity. Tegoroczne barwy podbiły serca osób na całym świecie i stały się inspiracją do stworzenia nie tylko subtelnych kolekcji ubrań największych projektantów, ale również elementów wyposażenia wnętrz. Grupa Tubądzin, w nowych produktach z linii Elementary, wykorzystała miękkie, pastelowe odcienie, które pozwalają nadać pomieszczeniu romantycznego charakteru, a odpowiednio dobrane dodatki idealnie podkreślą charakter kolekcji.

Na wybiegach, jasne pastelowe barwy, królowały na przewiewnych, lekkich sukienkach, wykonanych z subtelnych tkanin. Takie projekty zaprezentowali m.in.: Carolina Herrera, Oscar de la Renta oraz Christian Dior. Delikatne róże i beże przywodzą na myśl pogodne zachody słońca, a zwiewne błękity przypominają błękit letniego nieba.

lazienka w pastelowych kolorach 1

Kolekcja Elementary Grupy Tubądzin

Największe kolorystyczne trendy wykorzystywane są nie tylko przez projektantów mody i branżę odzieżową, ale również przez architektów, tworzących elementy wyposażenia wnętrz. Grupa Tubądzin, w nowym formacie 30×75 cm, stworzyła kolekcję Elementary o stonowanych, ciepłych kolorach, które idealnie pasują do romantycznego wnętrza. Dominują w niej miękkie, pastelowe beże i brązy oraz dymne szarości w trzech odcieniach. Gładkie płytki podstawowe pozwalają stworzyć neutralne tło, a szeroka gama płytek strukturalnych oraz dekoracji, mozaik i listew ściennych, stanowi o charakterze kolekcji i umożliwia zabawę stylistyką w przestrzeni.

lazienka w pastelowych kolorach 2

Kolekcja Elementary Grupy Tubądzin

Romantyczna łazienka, stworzona z płytkami z kolekcji Elementary, będzie miejscem ciepłym, o atmosferze sprzyjającej odprężeniu. To propozycja idealna dla osób ceniących wnętrza utrzymane w spokojnych, stonowanych barwach.

lazienka w pastelowych kolorach 3

Kolekcja Elementary Grupy Tubądzin

Leave a Reply