Beton w łazience. Jakie dodatki wybrać?

Aranżacje bazujące na betonie, dodają wnętrzu klasy i szyku. Surowy i industrialny charakter tego materiału doda przestrzeni nowoczesności. Łazienka w betonie sprawdzi się świetnie. Sprawdź, jakie dodatki wybrać do łazienki z betonu i zainspiruj się!

Depositphotos 191922508 s 2019

Wybierając beton do łazienki, możesz postawić na klasyczny beton lub płytki, które imitują ten materiał. Stawiając na pierwszą opcję, pamiętać musisz o impregnacji betonu. Dzięki temu zabezpieczysz go przed wilgocią i wodą. Zaznaczyć jednak należy, że rozwiązanie to jest dość kosztowne. Tańszą opcją jest wybór płytek imitujących beton. Nie potrzebują one impregnacji, a ich faktura jest bardzo zbliżona do naturalnego betonu. Dodatkowo płytki te są łatwe w utrzymaniu czystości.

Beton w łazience prezentuje się niezwykle elegancko, a zarazem surowo. Materiał ten jest jednak ciężki. Może więc przytłoczyć aranżowane wnętrze. Warto połączyć go z drewnem. Takie zestawienie sprawi, że wnętrze nabierze lekkości. Dodatkowo drewno ociepli wizerunek wnętrza.

Depositphotos 153011802 s 2019

Innym, ciekawym zestawieniem jest połączenie betonu z czarnymi płytkami, które podkreślą elegancję aranżowanej przestrzeni.

Dodatki

Nie od dziś wiadomo, że dodatki tworzą klimat wnętrza. W łazience, gdzie główną rolę odgrywa beton, sprawdzą się idealnie. Dodadzą przytulności wnętrzu i ocieplą całą aranżację. Miękkie tkaniny, puszyste ręczniki i kolorowe akcesoria łazienkowe ożywią wnętrze, a Ty w takiej przestrzeni będziesz mógł odprężyć się po dniu pełnym zmagań.

Leave a Reply