Akcesoria łazienkowe: łazienka z widokiem na Azję

Jak przenieść do naszych wnętrz harmonię i minimalistyczny charakter, które tak zachwycają w tradycyjnych japońskich domach? Najnowszą kolekcją inspirowaną azjatyckim stylem marka home&you zachęca do odmiany aranżacji łazienki. Za pomocą kilku dodatków i akcesoriów możemy stworzyć w niej prawdziwie orientalny nastrój.

dekoracja lazienki

fot. home&you

Naturalne materiały, proste formy oraz motywy i kolory nawiązujące do tradycji Dalekiego Wschodu – to te cechy sprawiają, że wnętrza w azjatyckim stylu są spójne, a zarazem funkcjonalne. Z pomocą stylistów marki home&you możemy tworzyć harmonijne aranżacje dobierając dodatki z najnowszej kolekcji „Azja”. Odnajdziemy w niej m.in. serię ozdób i akcesoriów do łazienki. Są to np. bawełniane ręczniki, wiklinowe kosze na kosmetyki, dywaniki, jak i odświeżacze powietrza o oryginalnych kształtach i wzorach. Ciekawym elementem wystroju będą również takie dodatki jak: komplet kadzidełek wraz naczyniem, dekoracyjny lampion lub świecznik, czy też mydełko ozdobione charakterystycznym znakiem pisma chińskiego. Spektakularny efekt uzyskamy za sprawą łazienkowych akcesoriów o niecodziennym designie. W najnowszej kolekcji home&you dostępny jest specjalny zestaw Japanese składający się z dozownika na mydło, kubeczka oraz pojemnika. Naczynia kształtem przypominają popularne w Japonii kokeshi – drewniane laleczki ozdabiane ręcznie kolorowymi wzorami, nawiązującymi do znanych motywów kultury japońskiej.

Wszystkie dodatki i akcesoria z kolekcji azjatyckiej utrzymane są w charakterystycznej kolorystyce będącej połączeniem trzech wyrazistych kolorów – czerwieni, bieli i czerni. Najnowsze propozycje marki home&you znajdziemy w salonach i sklepie online: www.home-you.com.

przybory lazienkowe

fot. home&you

Leave a Reply