Wanny inne niż wszystkie – zobacz oryginalne wyposażenie łazienki

Wanny akrylowe czy wanny stalowe? Wybierając wanny do łazienek wydaje nam się, że nie mamy zbyt dużego pola manewru. Czy rzeczywiście? 

Spójrzmy na te wyjątkowe, oryginalne wanny. Czy kąpiel w nich nie będzie równie ekscytująca, co ich wygląd? Może nie są to najtańsze wanny na rynku i pozostaną jedynie w fazie marzeń. Ale cóż – pomarzyć ludzka rzecz, więc przynajmniej zobaczmy, co oferują światowi designerzy do wyposażenia łazienek.

Wyjątkowe aranżacje łazienek

  • Wanna z drewna
Ta wyjątkowa wanna drewniana została zaprojektowana przez firmę aLegna. Wanna Laguna wykonana została z drewna pokrytego specjalnym lakierem, który zabezpiecza materiał przed zniszczeniem. Projektanci gwarantują, że wanna przetestowana została w najtrudniejszych warunkach i będzie służyła użytkownikom przez lata.
wanna drewniana

Wanna Laguna firmy ALEGNA

wanna z drewna

Wanna Laguna firmy ALEGNA

drewno w lazience

Wanna Laguna firmy ALEGNA

  • Wanna Kopciuszka

Nowoczesne łazienki potrafią zadziwiać. Ale prawdziwy szok przeżyją nasi goście, gdy zauważą, że gigantyczny Kopciuszek zgubił w naszej łazience pantofelek. Mistrzowie mozaiki – SICIS The art mosaic factory stworzyli niebywałe wanny w kształcie damskiej szpilki. W takiej wannie przyjemnie kąpać będą się nie tylko kobiety, ale i wrażliwi na damskie uroki mężczyźni.

oryginalna wanna

Oryginalna wanna z firmy SICIS The art mosaic factory

wanna jak but

Wanna z firmy SICIS The art mosaic factory

  • Wanna z kamienia wulkanicznego

Włoska firma Neutra Design proponuje powrót do natury. W wannie wykonanie z kamienia wulkanicznego zbliżymy się do niej bardziej niż zwykle. Przyjemna w dotyku powłoka kamienna daje niesamowite doznania, a efekt wzmaga pogłos wody uderzającej o ścianę wanny.

Nowoczesne wanny z kamienia wymagają szlachetnej oprawy. Jeżeli już szykujemy się do zakupu takiej wanny, zaplanujmy wyjątkowe projekty łazienek.

wanna z kamienia

Wanna owalna Alone z kamienia firmy Neutra Design

wanna kamienna

Wanna prostokątna Easy z kamienia firmy Neutra Design

Leave a Reply