Płytki ceramiczne: energetyczna aranżacja błękitnej łazienki

Kolekcja płytek ściennych Laterizio/Lateriz Ceramiki Paradyż to sposób na stworzenie harmonijnego, a zarazem energetycznego wnętrza. Spodoba się wszystkim tym, którzy lubią świat fantazji i nie boją się realizowania marzeń.

blekitne plytki scienne 1

Kolekcja płytek ściennych Laterizio/Lateriz Ceramiki Paradyż

Modernistyczna kolekcja płytek ściennych Laterizio to propozycja do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Fascynujące oceaniczno-miętowo-błękitne dekory, dzięki swej wyrazistości, sprawdzą się w prostych minimalistycznych aranżacjach. Cyfrowe grafiki szklanych insert dają atrakcyjny wizualny efekt 3D. Jednocześnie podkreślają przestrzeń, dzięki temu zasługują przede wszystkim na miejsce w przestronnych pomieszczeniach, zwłaszcza w kuchni, salonie i łazience.

blekitne plytki scienne 2

Kolekcja płytek ściennych Laterizio/Lateriz Ceramiki Paradyż

Bazowymi płytkami kolekcji są białe i szare kafle o wymiarach 30×60 cm i delikatnej grafice inspirowanej naturalnymi materiałami oraz nawiązujące do nich płytki połogowe Lateriz w formacie 40×40 cm. Uzupełniają je dekoracyjne inserta szklane w trzech wersjach graficznych, szklana listwa z wzorem korespondującymi dekorów oraz mozaika z drobnymi błękitnymi akcentami. Różnorodność elementów kolekcji Laterizio pozwala bawić się energetyczną kolorystyką i kreować oryginalne aranżacje pełne świeżości i harmonii.

blekitne plytki scienne 3

Kolekcja płytek ściennych Laterizio/Lateriz Ceramiki Paradyż

KOLEKCJA LATERIZIO/LATERIZ

Format podstawowy: płytka ścienna 30×60 cm, płytka podłogowa 40×40 cm
Elementy uzupełniające: inserta szklane A,B i C 30×60 cm, listwa szklana 7×60 cm, mozaika 29,8×29,8 cm
Kolorystyka: Bianco, Grys
Powierzchnia: matowa
Rodzaj: płytki ścienne, płytki podłogowe
Przeznaczenie:  łazienka, kuchnia, salon
Do zastosowania: we wnętrzach
Cena brutto: płytka ścienna 72,57 zł/m2, płytka podłogowa 70,11 zł/m2, inserta szklane A, B, C 147,60 zł/sztuka, listwa szklana 49,20 zł/sztuka, mozaika cięta 61,50 zł/sztuka,
Gwarancja: 7 lat
Producent: Ceramika Paradyż

Leave a Reply