Nastrojowa łazienka w kremowych odcieniach

Wybór płytek nie jest łatwy, szczególnie kiedy zastanawiamy się czy wykończyć łazienkę w sposób nastrojowy, elegancki, czy minimalistyczny … Pewne jest to, że w łazience nastrojowej musi panować harmonia, a swobodne zestawianie płytek i dekorów powinno pozwalać na stworzenie wnętrza, które rozbudzi naszą wyobraźnię.

aranzacje lazienek kremowa lazienka 1

Kolekcja Creamy Touch Opoczno

Kolekcja Creamy Touch Opoczno jest propozycją dla tych, którzy poszukują kompromisu pomiędzy prostotą i finezją, a przy okazji marzą o wnętrzu lekkim, delikatnym i ponadczasowym. Nastrój w łazience tworzą tu wzory bardzo harmonijne i zrównoważone, dające poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, a każdy szczegół został starannie wykończony.

aranzacje lazienek kremowa lazienka 4

Kolekcja Creamy Touch Opoczno

Creamy Touch składa się z gładkich satynowych płytek bazowych w formacie 29×59,3 cm, które uzupełniają płytki strukturalne – creamy touch structure, przypominające fale oraz płytki o delikatnym wzorze – creamy touch pattern. Ponadto mamy do wyboru dwa rodzaje mozaik – creamy touch mosaic belt, dopasowaną do formatu płytek bazowych oraz creamy touch mosaic w formacie 29×29,5 cm.

aranzacje lazienek kremowa lazienka 2

Kolekcja Creamy Touch Opoczno

Przy tworzeniu nastroju istotną rolę odgrywają indywidualne dekoracje. Dekor creamy touch composition flower w formacie 58×59,3 cm to małe dzieło sztuki ceramicznej, które można wyeksponować według własnego pomysłu.  Dekoracyjna płytka subtelnie wprowadza kolor do pomieszczenia – na kremowym tle umieszczono gerbery w delikatnych odcieniach różu.

aranzacje lazienek kremowa lazienka 3

Kolekcja Creamy Touch Opoczno

Całość kolekcji dopełnia kwadratowa płytka podłogowa w formacie 59,3×59,3 cm. Ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się ona nie tylko w łazience, ale i w salonie lub na tarasie. Pozwoli to na stworzenie spójnej koncepcji podłóg w całym domu. Co ważne płytki są rektyfikowane, co umożliwia zastosowanie bardzo wąskich fug.

Kremowa kolekcja marki Opoczno stanowi doskonałą bazę do tworzenia wnętrz o zróżnicowanych nastrojach. Za pomocą dodatków możemy zaaranżować przestrzeń subtelną i delikatną, nieco romantyczną – na przykład dzięki wykorzystaniu drewnianych elementów. Neutralny kolor płytek może też stanowić tło dla bardzo charakterystycznych dekoracji w mocniejszych barwach.

Dzięki uniwersalności kolekcji Creamy Touch możemy wykreować wnętrze, które zawsze będzie „na czasie”, bez potrzeby częstych i kosztownych remontów. Co więcej, ułożenie płytek w poziomie sprawi, że nasza łazienka będzie wydawać się większa. Ważne jest idealne dopasowanie wszystkich elementów, także dodatków, które powinny idealnie wkomponować się w całość.

Leave a Reply