Okrągłe umywalki do każdego stylu łazienki

Ceramika to jeden z podstawowych elementów aranżacji łazienki. Oprócz jej oczywistej, praktycznej funkcji, coraz częściej staje się unikalną dekoracją wnętrza. Okazuje się, że aby łazienka promieniowała luksusem, wystarczy oryginalna, okrągła umywalka we włoskim stylu.

Akcent delikatności

Unikalna umywalka Corday Tondo z oferty Valdamy – włoskiego producenta ceramiki łazienkowej, to bez wątpienia świetny sposób na subtelne podkreślenie każdego stylu w łazience. Jedną z możliwości jej instalacji, jest montaż na powierzchni blatu, eksponując tym samym jej wysublimowaną, okrągłą misę o średnicy 40 lub 41 cm. Istnieje także możliwość wbudowania umywalki w marmurową bądź drewnianą powierzchnię mebla czy blatu. W ofercie dostępna jest także mniejsza wersja umywalki – Corday Baby (średnica 33 cm). Decydując się na ceramikę o mniejszych wymiarach – zaoszczędzimy przestrzeń, dlatego jest to dobre rozwiązanie w przypadku łazienki o niewielkim metrażu.

lazienki projekt

Valdama, umywalka Corday Tondo

Kolejna, rozpromieniająca kąpielowe wnętrze, włoska umywalka Chiocciola, daje nam możliwość wyboru pomiędzy gładką, a chropowatą warstwą wierzchnią. Jest to produkt o większych wymiarach (śr. 46 cm), dlatego jej montaż poleca się w łazienkach o większej powierzchni. Ceramika Chiocciola, podobnie jak Corday Tondo, występuje nie tylko w bieli, ale w szerokiej gamie nietuzinkowych kolorów i dekorów, co stwarza możliwość kreowania wnętrza według indywidualnego gustu i wyobraźni.

umywalki okragle

Valdama, umywalka Corday Baby

Umywalki o kształcie koła stanowią bardzo zgrany duet w zestawieniu z surowym, geometrycznym blatem. Ponadto, polecanym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz, jest kontrastowe zestawienie kolorów. Biała ceramiczna misa na ciemnym tle prezentuje się bardzo elegancko i estetycznie.

umywalki

Valdama, umywalka Corday Tondo z otworem

Okrągłe elementy ceramiczne polecane są zarówno w luksusowej, jak i rodzinnej aranżacji łazienki „dla dwojga”, gdzie na jednym blacie umieszczane są dwie misy ceramiczne.

umywalka

Valdama, umywalka Chiocciola Martelata

Dane techniczne:

Corday Tondo:

  • – wymiary: śr. 41 cm lub 40 cm
  • – dostępne umywalki: biała, w kolorach bądź dekorowana
  • – wykonanie: ceramika
  • – sposób montażu: nablatowa lub do wpuszczenia w blat

Chciocciola:

  • – wymiary: śr. 46 cm
  • – dostępne umywalki: biała, w kolorach bądź dekorowana
  • – wykonanie: ceramika, z nawierzchnią chropowatą bądź gładką
  • – sposób montażu: nablatowa

Leave a Reply