Płytki do łazienki – pałacowa nowoczesność

Bogata mozaikowa ornamentyka, struktury i złocenia spodobają się tym, którym znudził się już surowy, skandynawski minimalizm. Królewską aranżację w domowym zaciszu wyczarować można dzięki ozdobnym dekorom ceramicznym. W połączeniu z płytkami bazowymi w klasycznej bieli i czerni stworzą one pałacowy klimat w nowoczesnym wydaniu.

Królewskie pałace budowane były z wielkim rozmachem i precyzją. Poprzez bogate zdobienia i złocenia miały podkreślać pozycję ich mieszkańców. W dzisiejszych domowych aranżacjach stawiamy na nieco skromniejsze rozwiązania, co nie oznacza całkowitej rezygnacji z „pałacowych” akcentów. Mozaikowe, pozłacane ornamenty doskonale komponują się z klasyczną bielą tworząc zaskakujące połączenie królewskiego przepychu z nowoczesnością.

aranzacja lazienki bialo niebieska lazienka

Kolekcja Ceramstic Opp! Royal

 

Kolekcja Ceramstic Opp! Royal w rozmiarze 90×30 cm zestawia ze sobą to, co nowoczesne i modne z tradycyjnymi elementami nawiązującymi do stylu pałacowego. Wielkoformatowe płytki sprawiają wrażenie mozaiki złożonej z majolikowych ornamentów w różnych rozmiarach. Patchworkowa budowa sprawia, że przy pomocy jednej dużej płytki uzyskujemy efekt mozaiki. Delikatna struktura i przetarte złocenia nadają dekorom prawdziwie królewski wygląd. Kolekcję dekorów uzupełniają gładkie płytki bazowe w klasycznej bieli i czerni, które stanowią dla nich dyskretne tło.

Dekory Opp! Royal dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. Odcień niebieskiego przypominający kolor oceanu, zestawiony z bielą, idealnie pasuje do przestrzeni łazienkowych. Płytki Opp! Royal Red wprowadzą do wnętrza ciepły klimat wprost z orientalnego pałacu. Dekory w wersji czarno-białej to klasyczne, niezwykle eleganckie połączenie kolorystyczne, które sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także w przedpokoju czy salonie.

plytki lazienkowe dekory

Kolekcja Ceramstic Opp! Royal

 

Dossier produktów:

Opp! Royal Blue, dekoracja 90×30 cm, cena: ok. 99 zł/szt.
Opp! Royal Black, dekoracja 90×30 cm, cena: ok. 99 zł/szt.
Opp! Royal Red, dekoracja 90×30 cm, cena: ok. 99 zł/szt.

Leave a Reply