Nowoczesna ceramika sanitarna

Włoski producent postawił na uniwersalność formy, wysoką użyteczność oraz delikatność ceramicznej bryły. Dzięki tym założeniom ceramika sanitarna jest ceramiką w pełni nowoczesną i wygodną.

WEG, nowa ceramika sanitarna włoskiej marki Disegno Ceramica, to kolekcja wyważona stylistycznie, w której akcent został postawiony na użytkowość. Włoski projektant Paolo Schianchi, pozbywając się nadmiaru nadbudowy stylistycznej, pragnął podkreślić przeznaczenie produktu.

WEG nowa ceramika sanitarna marki Disegno

WEG - nowa ceramika sanitarna marki Disegno

W jego rozumieniu ceramika sanitarna ma być wygodna w użytkowaniu i tworzyć harmonijne tło dla pozostałego wyposażenia łazienki. Stąd też przywołanie organicznych form, których łagodne zaokrąglenia przeniesione na ceramiczne elementy tworzą dla człowieka bezpieczne środowisko. Szerokie ranty dodają ceramice stabilności i komfortu, a utworzone z nich miniblaty są wygodne do odłożenia mydła czy przyborów toaletowych.

Bidet i miska w.c. w wersji podwieszanej z kolekcji WEG

Bidet i miska w.c. w wersji podwieszanej z kolekcji WEG

W kolekcji WEG oferowane są następujące elementy: dwie umywalki – naścienna o wymiarach 61×50,5×20 cm i umywalka 110×50,5×20 cm z blatem po lewej stronie, bidet oraz miska w.c o wymiarach 37,5×53,5 cm. Kolekcję uzupełniają deski sedesowe wykonane z duroplastu: klasyczna oraz z systemem wolnego opadania. Uniwersalny charakter serii podkreślają zaproponowane przez producenta wersje – bidet i miska w.c dostępne są zarówno w formie stojącej jak i podwieszanej.

Scienna umywalka z kolekcji WEG

Scienna umywalka z kolekcji WEG

Standardowo ceramika WEG oferowana jest w wersji białej. Za 40 % dopłatą miskę w.c. oraz bidet producent może przygotować w jednym z następujących kolorów: ciepłym żółtym, groszkowej zieleni, zgaszonego różu, rozbielonego błękitu, jasnoszarym oraz metalicznym niebieskim. Kolorowa ceramika to interesująca propozycja dla osób, które szukają produktów niestandardowych, a także unikatowych. Warto dodać, że kolor nanoszony jest na elementy ręcznie, jeszcze przed procesem wypału, co warunkuje jego trwałość oraz zapewnia ceramice niepowtarzalność.

Umywalka z blatem z kolekcji WEG

Umywalka z blatem z kolekcji WEG

Ze względu na uniwersalną stylistykę ceramiki WEG, firma Coram Poland – dystrybutor produktu, poleca kolekcję do wszechstronnego zastosowania. Doskonałe estetycznie zestawienie seria stworzy zwłaszcza z meblami z kolekcji Ontario firmy Tiger oraz z eleganckimi kabinami prysznicowymi z serii S-Lite marki Provex.

Leave a Reply