Funkcjonalna kabina dla dwojga

Wielofunkcyjna kabina idealna na jesienny sezon. Przestronna strefa kąpielowa posiada pełny program kąpielowy: moduł prysznicowy, kabinę masażowo-parową oraz saunę.         

Ekskluzywna kabina Nexis Dual to przestronne rozwiązanie, zapewniające komfortowy prysznic dla 2 osób. Wrażenie przestronności potęgują duże szklane tafle oraz ograniczenie profili do niezbędnego minimum. Szkło i błyszczące, chromowane profile sprawiają, że kabina prezentuje się niezwykle elegancko.

Funkcjonalność kabiny zapewniają składane siedziska – istnieje możliwość wyboru oparcia w różnych wykończeniach kolorystycznych. Praktyczne półki sprawiają, że niezbędne kosmetyki i akcesoria są zawsze pod ręką.

Kabina Nexis Dual umożliwia wybór pomiędzy natryskiem z tradycyjnej słuchawki prysznicowej, wygodnej deszczownicy oraz masażem wodnym. Pionowy panel z dyszami do masażu wodnego można nastawiać w różnych kierunkach.

Nexis Dual multifunkcyjna oaza spa

Nexis Dual - multifunkcyjna oaza spa

Nexis Dual w wersji ‘plus’ zamienia się w kompaktowy salon SPA. Pełni funkcję sauny dzięki generatorom pary, zawiera także specjalne dozowniki olejków eterycznych do aromaterapii. Wodny prysznic uprzyjemni chromoterapia w postaci oświetlenia w różnych kolorach oraz możliwość słuchania ulubionej muzyki – model Nexis Dual jest wyposażony w radio oraz wejście MP3. Łatwą obsługę wszystkich urządzeń zapewni poręczny pilot z dotykowym ekranem.

Dzięki wykończeniu Crystal Clear oraz profilom w systemie New Chrome produkt Novellini jest łatwy w czyszczeniu i odporny na bakterie oraz grzyby Kabina Nexis Dual marki Novellini zapewni przyjemny odpoczynek w chłodne, jesienne popołudnia, gdy wracamy zmęczeni i zziębnięci do domu.

Wymiary 170×90 cm
Więcej informacji: www.novellini.pl

Leave a Reply