Łazienka idealna – ukryte mocowania ceramiki łazienkowej

Styl łazienki determinują zastosowane kolory, dobrane wyposażenie i dodatki. Jednak sednem doskonałego wnętrza jest jakość materiałów – idealnie gładka ceramika, wysokiej jakości meble i perfekcyjna powierzchnia płytek. Świetnie zaplanowane wnętrze nie straci uroku jeśli zadbamy o detale.

ukryte mocowania ceramika lazienkowa 1

Kolekcja Metropolitan marki Opoczno

Ceramika łazienkowa to podstawowy element wyposażenia. Jej biel sprawia, że mimochodem widoczna jest jako jeden z pierwszych elementów aranżacji łazienki, dlatego niezwykle ważne jest jej perfekcyjne wykończenie. Design i kształt ceramiki muszą komponować się z resztą wyposażenia. Nowoczesne wnętrza lubią ostre i surowe linie – świetnie sprawdzi się w nich kolekcja Metropolitan marki Opoczno, uzupełniona oszczędnymi w formie meblami. Lekko zaokrąglone kształty natomiast, doskonale wpiszą się w łazienki w ponadczasowym stylu contemporary. Seria Urban Harmony marki Opoczno to kwintesencja klasyki, która będzie doskonale pasować do takich właśnie wnętrz.

ukryte mocowania ceramika lazienkowa 2

Kolekcja Metropolitan marki Opoczno

Najważniejsze jest to, co ukryte

Design to tylko jeden z elementów, na które musimy zwrócić uwagę. Ważne jest, aby wybrane wyposażenie było wysokiej jakości. Dzięki temu będzie nam dobrze służyło przez wiele lat, a użyte w nim technologie ułatwią nam funkcjonowanie zarówno w pospieszne poranki, jak i  leniwe, spokojne wieczory. Marka Opoczno, która wciąż pracuje nad innowacyjnymi technologiami, wprowadziła nowatorskie rozwiązanie ukrytego montażu misek toaletowych. Łatwiejsza instalacja to podstawowa zaleta tego systemu. Jest jednak coś jeszcze – na bocznej powierzchni misek toaletowych z serii Metropolitan i Urban Harmony zlikwidowane zostały zaślepki montażowe, dzięki czemu boki ceramiki są idealnie gładkie i prezentują się jeszcze doskonalej.

ukryte mocowania ceramika lazienkowa 3

Kolekcja Metropolitan marki Opoczno

Perfekcyjne wykończenie

Idealna łazienka nie powinna absorbować zbyt dużej ilości naszego czasu i uwagi. Dlatego warto wybrać wyposażenie, którego sprzątanie będzie szybkie, łatwe i przyjemne. Ceramika pokryta powłoką Perfect Clean minimalizuje osadzanie się kamienia i zabrudzeń, dzięki czemu powierzchnia pozostaje na dłużej świeża i błyszcząca. W miskach toaletowych technologia bezkołnierzowa CleanOn pozwoliła wyeliminować trudno dostępne miejsca, w których gromadzą się bakterie. Powierzchnię miski wystarczy przetrzeć bez użycia silnych, toksycznych detergentów. Dodatkowym ułatwieniem w czyszczeniu jest deska, którą z łatwością wypiąć można naciskając jeden przycisk.

ukryte mocowania ceramika lazienkowa 4

Kolekcja Metropolitan marki Opoczno

Dziś już nie musimy wybierać pomiędzy łazienką idealnie piękną, a perfekcyjnie funkcjonalną. Rektyfikowane płytki w dużych formatach, śnieżnobiała, gładka ceramika i nowoczesne technologie to świetny początek wymarzonej łazienki. Cała reszta zależy od naszego gustu i stylu – według nich możemy uszyć łazienkę na miarę naszych potrzeb i oczekiwań.

ukryte mocowania ceramika lazienkowa 5

Kolekcja Metropolitan marki Opoczno

Leave a Reply