Oryginalne szklane kabiny prysznicowe

Oryginalnie i funkcjonalnie urządzona łazienka jest odbiciem indywidualnych potrzeb użytkowników. Wprowadzając do jej wnętrza specjalnie zaprojektowaną kabinę prysznicową, można stworzyć niepowtarzalny klimat, mający pozytywny wpływ na komfort kąpieli.

Artystycznie wykonane motywy, umieszczane na szklanych powierzchniach kabiny, to ciekawa propozycja firmy Villa Glass Studio, producenta szkła architektonicznego oraz szklanych dodatków. Ogromny wybór barw i wzorów pozwala na dobranie projektu zgodnie z całością wystroju łazienki. Uzyskany w ten sposób efekt łączy w sobie oryginalność z zachowaniem spójności i smaku.

kabina 1 kabina 2

Szklane aranżacje tworzone przez Villa Glass Studio można też bez problemu dopasować do kształtu i rozmiaru kabiny. Dzięki temu, nowego wymiaru nabierają zarówno niewielkie przestrzenie łazienkowe z narożnym brodzikiem, jak i duże salony kąpielowe z instalacjami do hydromasażu. Szkło wytapiane metodą fusingu jest formowane zgodnie z przyszłym przeznaczeniem. Technika hartowania gwarantuje natomiast trwałość umieszczonych w łazience powierzchni. W ten sposób piękno stworzonych obrazów łączy się z niezbędnym podczas kąpieli bezpieczeństwem.

kabina 3 kabina 4

Niebanalne formy ze szkła to doskonała alternatywa dla nudnych, seryjnych kabin prysznicowych. Pozwalają na wydobycie z pomieszczenia określonego charakteru. Można więc sięgnąć po motywy zaczerpnięte ze świata przyrody lub postawić na pasującą do łazienki tematykę, związaną z wodą. Odpowiedni dobór barw i odcieni pozwoli zachować intymność wnętrza kabiny. Natomiast charakter naniesionych na nią obrazów sprawi, że kąpiel stanie się źródłem nowych, przyjemnych doznań.

Dane techniczne:

  • – szkło hartowane
  • – formowane metodą fusingu
  • – wzór i kolor – do wyboru z palety wzorów lub na zamówienie
  • – możliwość stworzenia własnego projektu

Leave a Reply