Łazienkowe aranżacje inspirowane naturą

Villeroy & Boch pokazuje w jaki sposób łączyć nowoczesne technologie i praktyczne rozwiązania z ponadczasowym urokiem drewna oraz trwałością kamienia. Naturalnie! Stylowo i za każdym razem inaczej – rustykalnie w kolekcji True Oak, szykownie w rozwiązaniach Hommage, spokojnie w linii Pure Stone. Skorzystaj z aranżacyjnych inspiracji i odkryj tradycyjne wzornictwo we współczesnej odsłonie.

Rustykalnie!

True Oak Villeroy & Boch to meble z prawdziwego, starannie wyselekcjonowanego    drewna dębowego, które wyglądają tak, jakby zostały zrobione w dawnym warsztacie stolarskim. Kolekcję wyróżnia niezwykły kolor – Mellow Oak – efekt pięcioetapowej, starannej obróbki drewna oraz wykonane z niezwykłą dbałością detale. Uwagę zwracają drewniane drzwiczki szafek ozdobione prostymi, geometrycznymi tłoczeniami oraz ich ceramiczne uchwyty – zdobione motywem Farmhouse.

lazienkaLinię tworzą: dwie szafki podumywalkowe pasujące do umywalek z kolekcji Loop & Friends, Memento i My Nature, szafka boczna, wisząca półka, stojący wieszak na ręczniki oraz lustro.

lazienka2Szykownie!

Między klasyką a retro, między naturą a kulturą – Hommage Villeroy & Boch! Ceramika sanitarna o surowych kształtach oraz meble łazienkowe w odcieniu drewna orzechowego z symetrycznymi, szklanymi drzwiczkami. Wśród nich komoda, której balt wykonano ze szlachetnej odmiany białego marmuru – prawdziwa ozdoba łazienki w stylu retro!

Kolekcja zainspirowana estetyką z początku XX wieku – szykowna i elegancka – uwiedzie zarówno romantyków jak i osoby praktyczne. Głębokie szuflady i wnętrza szafek tej linii sprawiają, że Hommage jest niezwykle funkcjonalna.

lazienka3Naturalnie!

Kamień to symbol spokoju i nieprzemijalności. Jego forma inspiruje designerów. Spójrz na Pure Stone Villeroy & Boch! Dostępne w czterech wersjach kolorystycznych umywalki, misy ustępowe i bidety zachwycają unikalną, bliską naturze linią i… funkcjonalnością. Ich powierzchnia – pokryta szkliwem CeramicPlus – jest niezwykle gładka, a przez to bardziej odporna na zabrudzenia. Miski ustępowe i bidety tej linii doskonale komponują się z kolekcjami drewnianych mebli Villeroy & Boch.

lazienka4

Leave a Reply