Wiosenna świeżość przez cały rok – kup pralkę, suszarkę lub zestaw

Pranie znajduje się zazwyczaj na szczycie listy „do zrobienia” podczas wiosennych porządków. Odświeżenia wymaga nie tylko nasza garderoba, ale i domowe tekstylia, takie jak koce, zasłony czy firany. Dzięki pralkom i suszarkom Samsung wiosenna świeżość może towarzyszyć nam przez cały rok. Teraz, kupując pralkę albo suszarkę otrzymasz zwrot na konto nawet do 500 zł, a decydując się na zestaw pralka i suszarka nawet do 1000 zł.

Bestseller wśród dużego AGD

Suszarki automatyczne pozostają hitem sprzedaży z największą roczną dynamiką wzrostu wśród dużego AGD w kraju*. W ubiegłym roku sprzedało się ich aż o 30% więcej niż w 2020 r. Główną zaletą posiadania suszarki automatycznej jest skrócenie czasu potrzebnego na upranie i wysuszenie ubrań. Nie bez znaczenia jest także możliwość rezygnacji z tradycyjnej suszarki stojącej, która nie tylko zajmuje dużo miejsca, ale także prezentuje się we wnętrzu mało estetycznie. Nie dziwi więc fakt, że coraz większa liczba Polaków stawia na innowacyjne i ułatwiające życie rozwiązania. Pralki i suszarki Samsung są tego najlepszym przykładem.

Duet idealny

Jednym z powodów, dla których konsumenci wstrzymywali się przed zakupem suszarki automatycznej, była zbyt mała powierzchnia łazienki czy garderoby. Obawiali się, że urządzenie się nie zmieści lub będzie powodowało dyskomfort podczas codziennego korzystania z pomieszczenia. Ich wątpliwości zostały rozwiane dzięki możliwości pionowego ustawienia urządzeń. We właściwym i stabilnym ustawieniu pralki i suszarki  w kolumnie pomoże dedykowany łącznik, który dodatkowo pełni funkcję półki na pranie. Oba urządzenia można także obudować zabudową meblową. Dlaczego jest to duet idealny? Urządzenia połączone ze sobą przy pomocy panelu AI Control inteligentnie ze sobą współpracują. Pralka, na podstawie wybranego programu prania, podpowiada suszarce odpowiedni program suszenia. Użytkownikowi pozostaje wyłącznie przełożenie ubrań z jednego urządzenia do drugiego. Pralki i suszarki Samsung AI Control charakteryzuje elegancki design, dzięki czemu perfekcyjnie wkomponują się w wystrój każdego wnętrza.

Wygoda i ekologia

Pralki i suszarki Samsung nie tylko ułatwiają codzienne obowiązki i oszczędzają ich czas. Oszczędzają również zużycie energii, wody i detergentów, dbając nie tylko środowisko, ale również o stan portfela. Pralka wyposażona została w program Pranie Optymalne AI, którego zadaniem jest optymalizacja zużycia zasobów, dzięki specjalnym czujnikom dostosowującym długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy**.  Automatyzacji podlega również proces suszenia. System OptimalDry™ to inteligentna technologia z czujnikami wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła, która na bieżąco dopasowuje czas suszenia, chroniąc ubrania, a jednocześnie oszczędzając energię elektryczną. Pralka wyposażona w program Quick Drive wypierze i odwiruje ubrania nawet w 39 minut, a Program Super Szybki w suszarce pozwoli na wysuszenie wsadu bawełny i syntetyków w 81 minut. Tym samym wiosenną świeżość ubrań i tekstyliów domowych osiągniemy w zaledwie 2 godziny.

Leave a Reply