Nowa szczoteczka soniczna do zębów

Nowa szczoteczka elektryczna Panasonic EW-DC12, wyposażona w trzy unikalne funkcje zapewniające optymalną pielęgnację kieszonek przyzębnych i delikatne czyszczenie jamy ustnej, jest idealnym towarzyszem codziennej pielęgnacji zębów.

Panasonic wie, że najważniejsza jest najwyższa jakość, szczególnie jeśli chodzi o urządzenia, których używamy na co dzień. W związku z tym powstała nowa soniczna szczoteczka do zębów, która została przebadana i opracowana szczególnie z myślą o pielęgnacji kieszonek przyzębnych. Skuteczniejsze czyszczenie niż tradycyjne szczotkowanie zapewniają drobne włosie, wibracje soniczne wytwarzane przez silnik liniowy oraz poziomy ruch szczoteczki.

Wybór dobrej szczoteczki do zębów

Szczoteczka o bardzo drobnym włosiu dociera do kieszonek przyzębnych, aby je czyścić i chronić. Jej 0,02-milimetrowe włosie zostało zaprojektowane tak, aby sięgać nie głębiej niż na optymalną głębokość 3 mm, umożliwiając delikatne i skuteczne usuwanie ukrytej płytki nazębnej i bakterii, bez podrażniania wrażliwych zębów i dziąseł. Dodatkowo, wibracje soniczne silnika liniowego usuwają płytkę nazębną z kieszonek przyzębnych, minimalizując obciążenie zębów i dziąseł. Szybkie ruchy, których nie da się wykonać ręcznie, są wyjątkowo skuteczne. Ponadto, wykonując wysoce efektywne, szybkie, horyzontalne ruchy wzdłuż linii dziąseł, szczoteczka dociera głębiej do kieszonek przyzębnych, dokładnie i delikatnie usuwając płytkę nazębną i bakterie w celu uzyskania doskonałej czystości.

Elektryczna szczoteczka do zębów

Szczoteczka soniczna Panasonic EW-DC12 wyposażona jest w trzy tryby szczotkowania, aby dopasować się do poziomu wrażliwości użytkownika: tryb regularny do normalnego szczotkowania, tryb łagodny dla osób, które po raz pierwszy używają szczoteczki elektrycznej oraz tryb delikatny dla jeszcze delikatniejszego szczotkowania, gdy dziąsła są opuchnięte, krwawią lub są szczególnie wrażliwe. Elektryczna szczoteczka do zębów EW-DC12 oferuje bezproblemowe szczotkowanie, co oznacza, że użytkownicy mogą przełączyć się na wybrany tryb, pozbywając się wszelkich obaw związanych z dyskomfortem codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Efektywne szczotkowanie, przy jednoczesnym zapobieganiu nadmiernej intensywności, jest możliwe dzięki technologii kontroli mocy. Utrzymuje ona maksymalną amplitudę pracy szczoteczki przy normalnym nacisku i automatycznie zmniejsza moc, jeśli szczoteczka zbyt mocno naciska na zęby lub dziąsła.

Ponadto, istnieje szereg innych innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że nowa szczoteczka jest wygodna i łatwa w użyciu. Są to: wskaźnik LED baterii, funkcja pamięci trybów, wbudowany timer szczotkowania oraz funkcja łagodnego startu, która rozpoczyna szczotkowanie z bardzo niską prędkością, aby pozwolić przyzwyczaić się do ruchu szczoteczki przed przejściem do szybkiej amplitudy.

Leave a Reply