Najbardziej pojemna pralka w standardowym rozmiarze

W sprzedaży pojawiła się nowa pralka wyróżniająca się wyjątkowo pojemnym bębnem o ładowności 12 kilogramów. Urządzenie, z technologią redukcji wibracji VRT, wyposażono w kolorowy wyświetlacz LCD, który informuje o postępie prania, poborze energii i wody.

 

Samsung wprowadza na rynek nową pralkę z technologią Eco Bubble, która cieszy się zaufaniem konsumentów od 2010 roku. Najnowszy model – Samsung WF1124ZAC – to najbardziej pojemna pralka w standardowym rozmiarze wśród dostępnych w Polsce.

Wydajne pranie w mydlanej pianie

Samsung, projektując pralkę, czerpał inspirację ze sprawdzonej metody czyszczenia ubrań w dużej ilości mydlanej piany. Udoskonalił ją tworząc technologię Eco Bubble, która sprawia, że detergenty w postaci bąbelków wnikają w tkaninę bardziej równomiernie, a przy tym 40 razy szybciej niż proszek rozpuszczony w wodzie. Popularne nowoczesne tkaniny są czasami tak delikatne, że wymagają ostrożnego prania w niskiej temperaturze. Co najważniejsze, pranie w Eco Bubble jest efektywne nawet w temperaturze15°C.

Standardowy rozmiar, jeszcze większe pranie

Większa pojemność na ogół wiąże się z większym zużyciem energii. Jednak nie w przypadku pralki Samsung z serii Eco Bubble, która za pomocą inteligentnego czujnika wykrywa, ile ładunku znajduje się w jej wnętrzu i oblicza, ile wody i energii potrzebuje do efektywnego prania. Nie bez powodu model WF1124ZAC otrzymał klasę energetyczną A+++. Ponadto, umieszczony z przodu pralki kolorowy wyświetlacz LCD z menu w języku polskim informuje o zaawansowaniu procesu prania, wskazuje pobór prądu elektrycznego oraz wody. Nowoczesny system Fuzzy Logic dokonuje automatycznego doboru parametrów i sugeruje, który program prania będzie najbardziej energooszczędny.

Generator Bąbelków

Pralka Eco Bubble została wyposażona w Generator Bąbelków. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworzy on aktywną pianę z mieszaniny detergentu i powietrza. Wraz z rozpoczęciem prania można zaobserwować jak bęben wypełnia się tysiącami bąbelków, które wnikają w tkaniny szybko, głęboko i równomiernie.

Przyjaciel ciszy

Niezwykle cichy silnik indukcyjny Digital Inverter oraz system redukcji wibracji zmniejszają do minimum odgłosy pralki, przez co można swobodnie z niej korzystać, nie zakłócając spokoju domowników. Dzięki technologii VRT, czyli wbudowanym w bęben metalowym kulkom pomagającym utrzymać stabilizację bębna, prawie całkiem zredukowano też drgania oraz hałas powstający podczas dużych prędkości wirowania.

Cena: 5499 PLN

Leave a Reply