Nowoczesna wanna – stalowa czy żeliwna?

Stalowa czy żeliwna? Klasyczna czy o oryginalnym kształcie? Decyzja dotycząca wyboru wanny w dużym stopniu determinuje styl i charakter łazienki. Firma Roca, jako jeden z nielicznych producentów proponuje oprócz wanien akrylowych również żeliwne i stalowe. Nowe modele zgodnie z oczekiwaniami podsuwają konsumentom pomysły na modną aranżację przestrzeni łazienki.

Roca dostarcza klientom różnorodne rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych propozycji, stąd w portfolio firmy znalazły się wanny żeliwne Faro i Tampa oraz stalowe Duo Plus i Lun Plus. Oferta zgodna z najnowszymi trendami została stworzona, żeby zadowalać indywidualne potrzeby klientów. Roca pokazuje, że tradycyjny i szlachetny materiał może przybrać nowoczesną formę.

wanna 1

Faro to wanna żeliwna o owalnym kształcie przeznaczona do zabudowy, doskonale wkomponuje się w eleganckie salony kąpielowe. Jej delikatne kontury i regularne linie sprawiają, że przyciąga wzrok i staje się centralnym punktem łazienki. Faro to idealna propozycja dla miłośników harmonijnych kształtów.

wanna 2

Tampa – żeliwna wanna prostokątna, nada każdej łazience zdecydowany, elegancki charakter. Produkt może być aranżowany z obudową stalową, ale doskonale będzie się także prezentować obudowana kafelkami czy mozaiką.

Szlachetny, znany od lat materiał, z którego są wykonane nowe modele zapewnia trwałość i niezawodność, a dodatkowo utrzymuje temperaturę wody przez długi czas.

wanna 3

Nowe wanny stalowe oferowane są w nowoczesnej formie, a przykładem tego jest Lun Plus dostępna w dwóch rozmiarach, z wygodnym zagłówkiem zachęcającym do długich kąpieli. Z kolei Duo Plus swoim ponadczasowym pięknem i harmonią linii jest idealna zarówno do klasycznych jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Wanny stalowe Roca to również doskonale rozwiązanie; trwałość, odporność grubej stali oraz utrzymywanie stałej temperatury wody to argumenty, które zachęcają do skorzystania z tej oferty.

wanna 4

Design, rozpiętość rozmiarów oraz funkcjonalność pozwolą każdemu znaleźć w ofercie Roca wannę dostosowaną do swoich potrzeb. Różnorodne modele wpisują się w wymagania konsumentów szukających produktów zarówno do małych łazienek, jak i większych salonów kąpielowych. Firma Roca dba również o detale i pozwala klientom dobrać dodatkowe wyposażenie poprawiające komfort użytkowania wanny – wygodny  zagłówek czy poręczne uchwyty.

Leave a Reply