Akcesoria łazienkowe: łazienka w stylu Borneo

W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić łazienkę bez pięknej armatury, eleganckiego grzejnika czy atrakcyjnych akcesoriów. Pomieszczenie to bardzo często pełni rolę domowego SPA, miejsca relaksu i regeneracji sił. Dlatego starannie dobieramy każdy element wyposażenia, zwłaszcza, jeśli nasza łazienka nie jest zbyt duża. Meble i wszelkie znajdujące się w niej sprzęty mają być nie tylko funkcjonalne, ale również powinny ozdabiać wnętrze. Bo przecież od tego, w jaki sposób zaaranżujemy łazienkę zależeć będzie nasz wieczorny odpoczynek, przygotowanie do spokojnego, efektywnego snu a rankiem powrót do codziennej aktywności.

Istnieje wiele pomysłów na wystrój tego jakże ważnego domowego pomieszczenia. Być może jednym z najlepszych sposobów na łazienkę, jest urządzenie jej w stylu naturalnym.

W otoczeniu łagodnych odcieni brązu, beżu, zieleni, błękitu czy bieli z łatwością zrelaksujemy się po męczącym dniu i nabierzemy energii. Uzupełnieniem niezbędnych, w tak zaaranżowanej łazience, sprzętów będą ułożone gdzieniegdzie kamienie, świece czy egzotyczne muszle.

Piękną, nawiązującą do świata przyrody propozycją dla każdej łazienki są akcesoria należące do Linii Borneo. Już sama ich nazwa przywołuje cudowne krajobrazy największej wyspy Archipelagu Malajskiego i Azji. Bogactwo gatunków zwierząt i roślin, barw i kształtów sprawia, że wielu z nas na pewno chciałoby ją odwiedzić.

W linii znajdziemy cztery atrakcyjne wzory. Dwa z nich to połączenie różnych odcieni beżu i brązu z subtelnymi motywami kwiatowymi. Takie akcesoria z pewnością zadowolą miłośników roślin. W trzecim wzorze Borneo błękitną barwę zestawiono z rysunkiem gałązek pełnych delikatnych, świeżych listków w kolorze jasnego brązu. Akcesoria będą prezentować się idealnie we wnętrzu o białej lub jasnobeżowej tonacji. Czwarty wzór tworzą poziome linie  różnej grubości utrzymane w intensywnej brązowej barwie zdecydowanie wyróżniające się z jaśniejszego tła. Może przypominają motyw, jaki zdobi sierść żyjącego na wyspie lamparta, a może nawiązują kolorystyką do innych zwierząt czy roślin, które zamieszkują Borneo?

akcesoria lazienkowe

fot. Galicja

Kolekcję tworzą: mydelniczka, dozownik na mydło, kubek łazienkowy i szczotka do WC. Ciekawe kształty poszczególnych akcesoriów, zaoblona bądź geometryczna forma, interesujący design i walory funkcjonalne czynią z Borneo doskonałą propozycję zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych łazienek. Przebywanie w otoczeniu tych nawiązujących do świata natury elementów aranżacji zapewni nam z pewnością relaks i dobre samopoczucie.

Leave a Reply