Mała łazienka też potrzebuje pralki

Mała łazienka musi pomieścić niezbędny sprzęt i wyposażenie, a do tego mieć całkiem przyjemny dla oka wystrój. Niemożliwe? A jednak.

Wanna czy kabina prysznicowa? Kiedy podejmiemy już najważniejszą decyzję, z jaką przyszło nam zmierzyć urządzając małe łazienki, czas przemyśleć gdzie i jaką postawić pralkę.

Jeśli urządzamy małe łazienki w bloku dobrym rozwiązaniem jest przeniesie pralki do kuchni i tam wkomponować ją w całą zabudowę. Jeżeli jednak z jakiś względów jest to niemożliwe, mała łazienka potrzebuje małej pralki – bez względu na to, ile członków rodziny będzie z niej korzystać.

Na rynku dostępne są pralki typu slim, ale mają one zazwyczaj maksymalny wsad w granicach 3,5 – 4 kg. Idealne rozwiązanie dla sigla lub pary, gorzej, gdy taka pralka ma „obsłużyć” kilkuosobową rodzinę.

Ciekawą informacją dla wszystkich, którzy urządzają małe łazienki, będzie z pewnością wiadomość o wprowadzeniu nowej pralki w wersji slim – najbardziej pojemnej w swojej klasie. Ma ona zaledwie 45 cm głębokości i aż 8 kilogramów ładowności bębna, czyli już zupełnie wystarczająco dla rodziny.

pralka do malej lazienki

Nowa pralka Samsung Eco Bubble, model WF1802XEC - pralka typu slim z pojemną ładownością bębna

Pamiętajmy, żeby przy wyborze sprzętu agd zwracać uwagę na klasę energetyczną. To niezwykle ważne zarówno dla naszego portfela, jak i… środowiska naturalnego. Nowa pralka slim otrzymała klasę energetyczną A+++, czyli oszczędzamy nie tylko miejsce w łazience, ale i pieniądze na niższych rachunkach.

 

pralka typu slim

Nowa pralka Samsung Eco Bubble, model WF1802XEC - sugerowana cena detaliczna: 3699 zł

Leave a Reply