3 marki: designerskie inspiracje do Twojej łazienki

Łazienka to bardzo ważne miejsce w każdym domu. Spędzamy w niej dużo czasu, dlatego zależy nam na odpowiedniej aranżacji tej przestrzeni. Urządzanie łazienki czy zmiana jej wystroju to czasochłonna inwestycja, więc poszukujemy miejsc, w których możemy znaleźć wyselekcjonowane produkty najlepszych marek pod jednym dachem. Jedno z takich miejsc od ubiegłego tygodnia funkcjonuje w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11.

Intuition Bathrooms to salon pokazowy z wiodącymi brytyjskimi markami wyposażenia łazienek. Można tam kupić produkty marek BAGNODESIGN London, VADO i ROMAN Showers, a także zobaczyć przykładowe aranżacje przestrzeni łazienkowej  z ich wykorzystaniem. Produkty tych marek zdobyły zaufanie architektów, inwestorów i klientów indywidualnych na całym świecie. Dlaczego? Zadowoleni klienci zwracają uwagę przede wszystkim na znakomity design, wysoką jakość oraz ekologiczne rozwiązania.

salon

Salon Intuition Bathrooms

Design na światowym poziomie

Produkty w różnym stylu, dopasowane do gustu nawet najbardziej wymagających klientów. Znakomity design produktów BAGNODESIGN London to zasługa włoskich projektantów i producentów, a także inspiracji czerpanych z różnych części świata. Dzięki temu w produktach marki znajdziemy m.in. wysokiej jakości marmury z Turcji i Indonezji, a także kamień kompozytowy, miedź, brąz i szkło. VADO, wiodący brytyjski producent armatury łazienkowej, akcesoriów i rozwiązań prysznicowych, ma w swojej ofercie m.in. baterie w stylu retro oraz nowoczesne baterie z kaskadowymi wylewkami. Produkty tej marki zdobią wnętrza najbardziej prestiżowych apartamentów i obiektów hotelowych na całym świecie. Z kolei kabiny prysznicowe ROMAN Showers to doskonały wybór dla wielbicieli prostoty i minimalizmu. Co ważne, produkty wszystkich tych marek idealnie się ze sobą komponują.

inspiracje lazienkowe2

fot. ROMAN Showers

Wysoka jakość

Polscy klienci przy zakupie produktów zwracają uwagę na korzystny stosunek ceny do jakości. Dzięki temu mogą mieć pewność, że zakup będzie im służył przez lata. VADO, zdobywca The Queen’s Award for Enterprise in International Trade, poddaje swoje produkty restrykcyjnemu procesowi kontroli jakości i oferuje na nie 12-letnią gwarancję.  Dodatkowo, produkty chromowane zachowują trwałość i doskonały wygląd na długie lata. Wysoką jakość produktów BAGNODESIGN London gwarantują najlepsi włoscy producenci mebli, ceramiki i przedmiotów z mosiądzu, z którymi firma współpracuje od ponad 20 lat. Z kolei ROMAN Showers zamawia szkło od starannie wyselekcjonowanych dostawców, a następnie je hartuje, co nawet 5-krotnie zwiększa jego wytrzymałość.

inspiracje lazienkowe3

fot. BAGNODESIGN London

Troska o środowisko naturalne

VADO jest marką, która w szczególny sposób wspiera inicjatywy związane z ekologią i oszczędnością wody. VADO H2ECO to regulatory, które odpowiadają za kontrolę przepływu wody w bateriach i prysznicach. Ta technologia pozwala zaoszczędzić nawet do 80% wody i przynieść spore oszczędności w rachunkach za wodę i energię. Z kolei ROMAN Showers pokrywa wszystkie swoje produkty powłoką Ultra Care, która oprócz tego, że jest jednym z najlepszych środków do pielęgnacji szkła, dodatkowo chroni środowisko naturalne. Dzięki niej brud i resztki produktów do kąpieli są spłukiwane ze ścianek kabiny wraz z wodą, co pozwala zrezygnować z użycia silnych detergentów do czyszczenia kabiny prysznicowej.

inspiracje lazienkowe

fot. VADO

Więcej informacji na temat kolekcji IntuitionBathrooms, a także salonów, w których można kupić produkty marek VADO, BAGNODESIGN London oraz ROMAN Showers, znajdą Państwo na stronie: http://www.intuitionbathrooms.pl/

Leave a Reply