Łazienka w stylu glamour: błyszczące elementy

Dodatki mogą całkowicie zmienić charakter wnętrza. Szczególnie te miedziane, kryształowe, złote czy platynowe – to one w salonie kąpielowym stanowią prawdziwą biżuterię! Pomogą ocieplić industrialne lofty, ożywić minimalistyczne przestrzenie, jak i uzupełnić te ciepłe, rustykalne. Wszystkie królują w łazienkowych kolekcjach Villeroy & Boch!

lazienka w stylu glamour 0

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

lazienka w stylu glamour 1

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

lazienka w stylu glamour 2

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

lazienka w stylu glamour 3

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

lazienka w stylu glamour 4

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

lazienka w stylu glamour 5

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

lazienka w stylu glamour 6

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

lazienka w stylu glamour 7

Łazienkowa kolekcja Villeroy & Boch

Miedź – trend sezonu w dodatkach

Kolekcja mebli łazienkowych i ceramiki Venticello charakteryzuje się wyrafinowaną prostotą, oszczędnością form oraz najlepszej jakości materiałami. Idealnie pasuje do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Ale dzięki dodatkom może też całkowicie zmienić ich charakter! Minimalizm szarych mebli ciekawie współgra z ciepłym odcieniem miedzi, który dominuje w dodatkach: uchwytach, relingach na ręczniki i armaturze. Miedź to też idealny materiał, by wnętrzu nadać styl glamour.

Umywalka z postumentem Octagon jest jak oszlifowany diament. Dzięki innowacyjnemu materiałowi o nazwie TitanCeram, który Villeroy & Boch opracował specjalnie z myślą o projektach premium, jej wnętrze przypomina ośmiokątny brylant. TitanCeram umożliwia tworzenie finezyjnych kształtów, precyzyjnych kątów i cienkich ścian. Ceramikę z kolumną łączy miedziany pierścień – to dekoracyjny, a jednocześnie dyskretny akcent w łazience.

Chrom – lśniąca armatura

Baterie Just zachwycają surowym, ascetycznym designem, który doskonale współgra ze wszystkimi kształtami umywalek, wanien i stref prysznicowych. Ich cechą szczególną jest lśniące chromowane wykończenie, które jest odporne na zarysowania, łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji, a swój idealnie błyszczący wygląd zachowuje przez wiele lat. Uzupełnieniem baterii jest wlew kaskadowy, dzięki któremu woda szerokim strumieniem wpada wprost do wanny, a jej delikatny szum koi zmysły.

Armatura LaFleur to kolekcja dla tych, którzy cenią tradycyjne opływowe kształty współgrające harmonijnie zarówno z klasycznymi, jak i z nowoczesnymi wnętrzami. W skład kolekcji wchodzą uchwyty krzyżowe oraz okrągłe – wykonane ze szła kryształowego, porcelany lub kryształu Swarovskiego. Oprócz klasycznej chromowanej wersji armatura LaFleur dostępna jest także w kolorze champagne ze złotym wykończeniem. Nie można oderwać od niej wzroku!

Platyna – przyciąga uwagę

Purystyczną umywalkę Memento od Villeroy & Boch o przestronnym wnętrzu i kształcie doskonale wykrojonego prostokąta całkowicie odmienia floralny motyw New Glory – wykonany z prawdziwej platyny! Ten szlachetny dekor sprawia, że jej minimalistyczna forma staje się elegancka i wyjątkowo wytworna.

Leave a Reply