Płytk ceramiczne: podłoga w stylu rustykalnym

Pachnąca chlebem kuchnia, szarlotka babci, wakacje pod gruszą i nieskażona natura. Styl rustykalny jest idealny dla wszystkich, którym marzy się wiejska sielanka, nawet w centrum miasta. Zacznij przygodę z tym trendem od gresowych podłóg  Viking lub Rustico Cersanit, dzięki którym mieszkanie nabierze swojskiego wyglądu, rodem z domku na wsi.

podloga w stylu rustykalnym 1

Płytki gresowe Viking marki Cersanit

Styl rustykalny kojarzy się ze staropolskim dworkiem lub chatą za lasem. Przywodzi na myśl ciepły, domowy, przytulny klimat. Jest zakorzeniony w naszej tradycji, bardzo spójny, ale jego plastyczność daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozostawia pole do popisu dla tych, którzy zechcą go połączyć z innymi trendami. Cztery kolory płytek Rustico  i dwa kolekcji Viking mogą stworzyć na podłodze jednobarwną powierzchnię, lub ułożone w mozaikę, podkreślać aranżację kuchni, przedpokoju czy łazienki.

podloga w stylu rustykalnym 2

Płytki gresowe Viking marki Cersanit

Styl rustykalny to przede wszystkim kolory natury i ziemi. Na podłodze doskonale zaprezentuje się więc delikatny Rustico Beige lub jaśniejsza wersja Cream. Oprócz nich warto rozważyć jesienną paletę barw, pośród której prym wiedzie rozmyta zieleń Olive i czerwień Red Rustico. Decydując się na kolekcję Viking można wybrać spośród dwóch kolorów: Beige i Brown o wymiarach 32,6 x 32,6 cm.

podloga w stylu rustykalnym 3

Płytki gresowe Viking marki Cersanit

We wnętrzach rustykalnych bardzo często eksponowana jest także czysta biel i drewno, które świetnie skomponuje się ze wszystkimi czterema kolorami. Płytki posiadają wysoką, 4 klasę ścieralności, a ich mrozoodporność kwalifikuje je jako podłogę na schody, balkon czy taras. Kolekcja Rustico jest dostępna w formacie 29,7 x 29,7 cm.

podloga w stylu rustykalnym 4

Płytki gresowe Rustico marki Cersanit

Styl rustykalny gości w wielu domach i wciąż zachwyca nas swoją naturalnością. Jego wielbiciele lubią bawić się ludowymi wzorami i folkowymi dodatkami, ale możesz go z powodzeniem połączyć z  shabby chic i angielską klasyką. Niezależnie od wybranej koncepcji stawiaj na oryginalność, naturę i ciepłą kolorystykę.

Leave a Reply