Pomysł na pokój nastolatka

Utarło się przekonanie, że na krótko przed rozpoczęciem roku szkolnego warto odświeżyć wystrój pokoju dziecka. Rodzice, którzy nie zdążyli mogą skorzystać z pomysłu na szybką i tanią metamorfozę. Rozwiązaniem będą dodatki w żywych kolorach i o ciekawym deseniu.

Pokój nastolatka pełni wiele funkcji. Jest miejscem, które służy do wypoczynku, snu, nauki oraz zabawy. Jak więc urządzić przestrzeń, która będzie sprzyjać kreatywnym pomysłom, a także inspirować do działania?

Jeżeli chcemy, by aranżacja była udana, trzeba pamiętać o wygodzie małego lokatora. Liczy się funkcjonalność, ale nie tylko. Pamiętajmy, że pokój nastolatka nie powinien być realizacją marzeń rodziców, a dziecka. Dlatego aranżacja powinna odzwierciedlać jego indywidualność, zainteresowania, sprzyjać odpoczynkowi i nauce. Istotna jest zarówno kolorystyka, jak i deseń, które powinien wybrać nastolatek. To on musi polubić swoją przestrzeń i czuć się w niej dobrze.

pokoj nastolatka 1

Comics od Dekoria.pl

pokoj nastolatka 4

Comics od Dekoria.pl

Dekoria.pl – jeden z największych producentów tekstyliów w Polsce – posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do dekoracji pokoju dziecka. Modne wzory oraz różnorodna kolorystyka pozwolą stworzyć ciekawą aranżację przestrzeni, będącą realizacją marzeń niemal każdego młodego człowieka.

Pokój nastolatka daleki jest od kolorowych postaci z bajek. Dlatego Dekoria.pl przygotowała modną linię tkanin Comics. Inspiracją do stworzenia kolekcji były: komiks, niepowtarzalny klimat Kuby oraz panorama światowych metropolii. Wzory te to hit zarówno   w modzie, jak i dekoracji wnętrz. Ponadto tkaniny są lekkie, dobrze się układają, a co najważniejsze – nadają pomieszczeniu indywidualny charakter.

pufa

Comics od Dekoria.pl

 

pokoj nastolatka 3

Comics od Dekoria.pl

Dziecko dorasta, a wraz z wiekiem zmieniają się jego potrzeby. Dlatego trudno jest mówić o uniwersalnym projekcie pokoju nastolatka. Rozwiązaniem będą dodatki, które zmienimy wraz ze zmianą zainteresowań pociechy, bez obawy o nadszarpnięcie budżetu.

Leave a Reply