Retro także w ogrodzie – lampy ogrodowe

Coraz częściej lampy na podwórku naszego domu stanowią już nie tylko źródło światła, ale również pełnią funkcję estetyczną. Są elementem, który wkomponowuje się w styl i kolorystykę budynku i ogrodu. Stojące lub naścienne lampy firmy Kobi Light spełniają dwa zadania: w nocy rozświetlają mrok, a w dzień podkreślają styl całej posesji.

Zewnętrzne lampy firmy Kobi Light mogą być umieszczane wzdłuż ogrodowych, trawiastych ścieżek czy też wyłożonego kostką brukową chodnika prowadzącego do drzwi wejściowych domu. Dla mniejszych przestrzeni przeznaczone jest oświetlenie naścienne, przystosowane do montażu na fasadach budynków lub na altanach.

oswietlenie ogrodu

Kobi Light - wieczorne oświetlenie domu

Wygląd poszczególnych modeli

Styl retro lamp utrzymany jest dzięki klasycznym, prostym kształtom poszczególnych ich elementów oraz ozdobnym, szklanym szybkom witrażowym. Naścienna lampa Retro LO 4701 – mocowana najczęściej przy wejściu do domu – nie jest klasyczną lampą wiszącą tzn. karnisz o podstawie kwadratu umieszczony jest nad, a nie pod czarnym, ozdobnym prętem będącym przedłużeniem mocowania do ściany.

lampy ogrodowe

Kobi Light - oświetlenie zewnętrzne nadające klimatu

Model Retro 4703 to lampa stojąca, na którym umieszczono kwadratowy klosz z kapturem.

Źródła światła

Źródłem światła lamp Kobi Light mogą być zarówno żarowe jak i energooszczędne świetlówki kompaktowe. Lampy przystosowane są do napięcia 230 V. Dopuszczalna maksymalna moc to 60 WAT.

Cechy produktów:

  • – Rozmiary: – naścienna Retro Lo 4701, wys. 36,1 cm., szer. 26,5 cm.
  • – stojąca Retro Lo 4703; wys. 99cm., szer. 18,5 cm.
  • – Dostępne w kolorach: złoty, czarny
  • – Ozdobne szybki witrażowe
  • – Źródła światła: żarówki lub energooszczędne świetlówki kompaktowe,
  • – Rodzaj trzonka: E27
  • – Dopuszczalna moc: 60 WAT

Leave a Reply