Akumulatorowy odkurzacz do zadań specjalnych

Wszechstronny, ergonomiczny, lekki, zaawansowany technologicznie – Rhapsody powstał po to, aby ułatwić czyszczenie każdej powierzchni; od podłogi aż po sufit. Wielozadaniowy odkurzacz akumulatorowy od marki Hoover jest wygodny w użyciu i bogaty w akcesoria. Łatwo możemy zmienić go na odkurzacz ręczny i bez wysiłku precyzyjnie wyczyścić każdy zakamarek domu i samochodu. 

Rhapsody to wyjątkowy model, dzięki któremu mamy 4 możliwości sprzątania: parkietów i podłóg, wszystkich mebli, wnętrza auta, wszystkiego, co wysoko i daleko. Co jeszcze potrafi i jakie funkcjonalności kryje Rhapsody?

nowoczesny odkurzacz 3

Odkurzacz akumulatorowy Rhapsody od marki Hoover

Technologia Hspin-Core, czyli prostsze opróżnianie i czyszczenie pojemnika

Unikalna i innowacyjna technologia Hspin-Core z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze. Jak to działa? Duże cząstki kurzu, drobne śmieci oraz włosy i sierść są odpychane siłą dośrodkową na dno zbiornika. Staje się to możliwie dzięki działaniu siły płynącej z silnika urządzenia oraz dodatkowemu silnikowi wprawiającemu w ruch rotacyjny moduł separacyjny.

Odkurzacz idealny do czyszczenia auta

Rhapsody z łatwością można zmienić w urządzenie przenośne i dokładnie wyczyścić wnętrza auta; tapicerki, wykładziny. Ciasne przestrzenie wyczyścimy za pomocą wydłużanej ssawki z delikatnym włosiem, a elastyczna szczelinówka (60 cm) sięgnie tam, gdzie trudno zbadać czystość wzrokiem. 

nowoczesny odkurzacz 4

Odkurzacz akumulatorowy Rhapsody od marki Hoover

Szczotka elektryczna – zwrotna i podświetlana 

Szereg akcesoriów umożliwia dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni: parkietów, posadzek, szafek, sufitów, grzejników i wszystkich najtrudniej dostępnych obszarów. Kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania zapewniają wyjątkową przyczepność i ogromne możliwości manewru. Easy Driving System ułatwia prowadzenie i pozwala na przechylenie rury próżniowej aż do 180 stopni, a tym samym uzyskanie dostępu do najtrudniejszych obszarów. 

Na szczotce, dla lepszej widoczności w zakamarkach, zainstalowano oświetlenie LED. Diody zapalają się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne, aby oświetlić przestrzeń i zapewnić najlepsze efekty odkurzania. Dodatkowo w zestawie znajduje się szczotka do parkietów wyposażona w naturalne włosie i filcowane kółka dla najdelikatniejszych powierzchni.

nowoczesny odkurzacz 5

Odkurzacz akumulatorowy Rhapsody od marki Hoover

Sprzątanie powyżej podłogi 

Sprzątanie powyżej podłogi stało się zdecydowanie łatwiejsze dzięki 4 szczotkom: 

  • 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu – idealna do czyszczenia księgozbiorów;
  • Mini Turbo – idealna do zbierania sierści zwierząt z delikatnych mebli;
  • 2w1 duża szczotka do kurzu i mebli – idealna do czyszczenia wszystkich rodzajów mebli w każdym pomieszczeniu;
  • Szczotka do grzejników – idealna do sprzątania grzejników i nie tylko.

Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2w1.

nowoczesny odkurzacz 1

Odkurzacz akumulatorowy Rhapsody od marki Hoover

Intuicyjna obsługa, czyli wszystko dla wygody

Ciężar elementów odkurzacza skalibrowano pod kątem zapewnienia wygody użytkownikom, ale to nie wszystko. Ergonomiczny uchwyt wbudowano w materiał antypoślizgowy, a praktyczny panel sterowania umieszczony w górnej części urządzenia, co pozwala na dostosowanie użytkowania zgodnie z potrzebami. Dzięki praktycznej dźwigni, znajdującej się pod przyciskiem zasilania, można płynnie włączyć tryb ciągły ​​odkurzania. Poziom naładowania mamy zawsze pod kontrolą i możemy go sprawdzić na wyświetlaczu LED.

Ultraefektywna bateria litowa 

Bateria litowa 22V, ładowana w czasie 5 godzin, umożliwia do 35 minut niezależnej eksploatacji. Baterię możemy ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Co ważne, również wyjmowanie baterii w celu konserwacji i ładowania jest wyjątkowo proste.

Praktyczne przechowywanie Rhapsody 

Rhapsody możemy wygodnie przechowywać wraz ze wszystkimi akcesoriami umieszczonymi w specjalnym worku. Wieszak na odkurzacz Rhapsody można zamontować w szafie lub bezpośrednio na ścianie. Wielofunkcyjny sprzęt nie zabiera wiele miejsca, a jego przechowanie nie stanowi problemu.

nowoczesny odkurzacz 2

Odkurzacz akumulatorowy Rhapsody od marki Hoover

Leave a Reply