Rewolucyjne ściereczki do sprzątania

Niszczy grzyby i pleśnie, zabija pasożyty, odkaża powierzchnie zewnętrzne – mowa o srebrze koloidalnym, którego aktywne jony wykorzystano w nowym produkcie Viledy. Ścierki 3D Odor Stop nie tylko usuwają zabrudzenia, ale także likwidują ponad 99% bakterii, grzybów, wirusów i pleśni. Dzięki temu produkt nawet po kilkukrotnym użyciu zachowuje swoją świeżość!

Srebrny pocisk

Srebro atakuje w sposób inteligentny. W pierwszym etapie jony srebra przenikają przez ścianę komórkową mikrobów, następnie wstrzymują ich proces oddychania, w końcu atakują DNA i zatrzymują rozwój komórek. W ten sposób jony srebra niszczą ponad 650 rodzajów bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. 5 minut wystarczy, aby zniszczyć zarazki. Co więcej unikalne właściwości srebra sprawiają, że mikroorganizmy nie potrafią rozwinąć odporności na działanie nanocząsteczek.

sciereczka

fot. Vileda

Trójwymiarowa czystość

Dzięki bakteriobójczym właściwościom srebra, ścierki Odor Stop nie wydzielają brzydkiego zapachu, a korzystanie z nich jest higieniczne. Trójwymiarowa struktura pozwala pozbyć się np. resztek jedzenia, bez rozmazywania po czyszczonej powierzchni. Ścierka jest niezwykle chłonna. W porównaniu do tradycyjnych produktów posiada siłę czyszczenia większą o 40%. Może być używana zarówno na mokro, jak i na sucho. Czyści każdą powierzchnię. Dostępna w 2 wersjach.

sciereczki

Ścierka Uniwersalna i Mikroaktywna 3D Odor Stop, fot. VILEDA

Informacje o produkcie:
3 sztuki w opakowaniu
Cena:
Ścierka Uniwersalna 3D Odor Stop – około 8 zł
Ścierka Mikroaktywna 3D Odor Stop – około 16 zł

Leave a Reply