Kolorowe grzejniki do odważnych wnętrz

Urządzając mieszkanie zazwyczaj stawiamy na neutralne kolory: biele, szarości oraz elementy naturalnego drewna. Niewiele osób decyduje się na odważniejszy motyw kolorystyczny w swoim salonie czy kuchni, albo nawet w łazience.  Jeśli już pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa, to zazwyczaj akcentujemy dane pomieszczenie drobiazgami, jak np. zegar, poduszka, doniczka. A gdyby tak ożywić mieszkanie nie dodatkami, a grzejnikiem? Lider w produkcji grzejników, marka Luxrad daje swoim klientom możliwość wyboru nie tylko kształtu, podłączenia czy odpowiedniego rozmiaru ale również koloru!

Stawiając na akcent kolorystyczny we wnętrzu, które zostanie przecież z nami na dłużej warto dobrać go tak, aby po pierwsze pasował do wnętrza, a po drugie pasował do nas. Na pewno każdy z nas ma swój ulubiony kolor, z którym czuje się po prostu dobrze. Warto więc zwrócić uwagę na to, żeby wybór konkretnej barwy był odpowiedni, tak abyśmy za parę miesięcy tego nie żałowali.

grzejnik szary

fot. Luxrad

Czerwień – kolor życia

Czerwony to kolor, który najmocniej ze wszystkich barw wpływa na stan ducha i wzbudza silne emocje.  Dlatego element dekoracji o takim ubarwieniu będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które w charakterystyczny sposób chcą zaakcentować salon, przedpokój czy łazienkę. Jeśli dodatkowo chcemy, aby element ten był klasą samą w sobie to model Vitro będzie idealnym wyborem. Charakterystyczny, elegancki i nowoczesny – tak w trzech słowach można opisać ten grzejnik dekoracyjny.

grzejnik czerwony

fot. Luxrad

Niebieski – błogi spokój

Niebieski to kolor dający poczucie spokoju i nostalgii. Ciekawostką jest fakt, że obniża ciśnienie, dlatego dodatki w tym kolorze na pewno wprowadzą do pomieszczenia odrobinę nostalgii, spokoju i lekkości.  A łazienka jest przecież pomieszczeniem, gdzie chcielibyśmy odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Model Salto w tym kolorze wpasowałby się idealnie do łazienek utrzymanych w barwach zimnych. Kolorystyka to nie jedyna zaleta modelu Salto, dzięki zastosowaniu specjalnych rurek wygiętych na kształt litery C ma mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników. Spełniłby tym samym kilka funkcji na raz: suszenia, grzania i dekoracji wnętrza.

grzejnik niebieski 2

fot. Luxrad

Zielony – bliżej natury

Zielony jest kolorem niedocenianym przez większość z nas. Warto zauważyć, że zieleń jest szeroko rozpowszechniona w naturze w postaci roślin, ale także minerałów tak cenionych przez kobiety tj. szmaragdy. Zieleń bardzo często związana jest z przyjemnymi emocjami, ponieważ kojarzona jest z nadejściem wiosny, czyli powrotem do życia otaczającego nas świata, co przekłada się na wzrost naszych sił witalnych. Pomimo tego nieczęsto spotyka się wyraźne akcenty w wyposażeniu mieszkania w tym kolorze. Zieleń uchwycona w modelu PIKO może całkowicie zmienić charakter łazienki,więc warto zastanowić się nad takim połączeniem. Umiejętne zintegrowanie z np. armaturą w kolorze żółtym bądź niebieskim da efekt świeżości, a  z odcieniami brązu i beżu – namiastkę matki natury. 

grzejnik niebieski

fot. Luxrad

Odcienie fioletu i różu – władza a zarazem radość

Kolorystyka fioletu i różu symbolizuje spokój i wyciszenie. Fiolet kojarzy się przede wszystkim  z władzą, uduchowieniem i majestatem. Natomiast róż łączony jest z radością i przyjaźnią. Odcienie fioletu i różu popularne w sypialniach i salonach rzadko zaglądają do łazienek. Gwarantujemy, że delikatne zaakcentowanie wyposażenia łazienki w kolorze różu w postaci np. grzejnika KWADRO nie umniejszy wyglądu całości, a tylko może wzbogacić wnętrze.

grzejnik rozowy 2

fot. Luxrad

grzejnik rozowy

fot. Luxrad

Czerń – elegancja sama w sobie

Kolor czarny ma bardzo wiele znaczeń, od negatywnych do pozytywnych. Niemniej jednak kolor czarny pozostaje najpopularniejszym ze wszystkich barw chociaż jest bardzo kontrowersyjny. Coraz częściej czerń możemy zobaczyć w produktach klasy premium np. perfumy Coco Channel Noir, który dzięki czarnemu opakowaniu prezentuje minimalizm pełen klasy i elegancji. Kolor czarny bardzo wyraźnie akcentuje pomieszczenie, dlatego bardzo umiejętnie należy jej używać. Obecne już elementy czarne obecne w domu czy biurze mogą być uzupełnione również przez grzejnik. Propozycją, może być model Niagara z osłoną ze szkła hartowanego. Dzięki niemu sprawimy, że nasz salon, łazienka czy biuro nabierze szyku i nowoczesności.

grzejnik czarny

fot. Luxrad

Biel – ponadczasowa klasyka

W zestawieniu nie może zabraknąć klasycznej barwy czyli bieli. Najbezpieczniejszy kolor ze wszystkich. Dzięki niemu powiększymy optycznie przestrzeń i sprawiamy, że  będzie wyglądała lekko. Chcąc postawić na ten kolor grzejnika np. w łazience, nie może w niej zabraknąć Modelu E. Design tego grzejnika jest prosty i elegancki, a perfekcyjne wykonanie gwarantuje doskonały wygląd i zadowolenie najbardziej wybrednych klientów.

grzejnik bialy 2

fot. Luxrad

grzejnik bialy

fot. Luxrad

Leave a Reply