Aranżacja toaletki w sypialni. Kilka, praktycznych wskazówek…

Sypialnia, w której toaletka pełni jedną z głównych ról to marzenie każdej kobiety. To bardzo praktyczny mebel, który ułatwia wykonywanie codziennego makijażu oraz pielęgnacji, a do tego można w nim schować biżuterię i ulubione kosmetyki. Nie wiesz, gdzie ustawić toaletkę w sypialni? Przedstawiamy kilka, praktycznych wskazówek…

Toaletka sięga czasów XVIII-wiecznej Francji. W swej historii mebel ten zmieniał swój kształt i rozmiar. Dziś konstrukcja toaletki opiera się na prostym blacie z krzesłem bądź pufą.

Miejsce toaletki

Decydując się na ten mebel w swojej sypialni, musisz pamiętać o tym, aby był on dobrze oświetlony. Toaletka postawiona blisko okna, sprawdzi się idealnie. Naturalne światło pozwoli wykonać dokładny makijaż. Jeśli jednak takie ustawienie nie jest możliwe, zadbaj o dobre oświetlenie sztuczne. Żarówki umieszczone w ramie lustra będą bardzo praktyczne. Możesz także wybrać stylową lampę stołową, która swym designem będzie pasować do wygodnego krzesła.

Dodatki

…to one są podstawą każdej aranżacji. Umieszczone na toaletce, nie tylko ładnie ją ozdobią, ale również spełnią szereg funkcji. Pojemniczki na akcesoria, stojaki na biżuterię oraz zapachowe świeczki… To wszystko sprawi, że Twoja toaletka nabierze wyjątkowego charakteru!

Leave a Reply