Białe meble z drewnianym wstawkami

Meble w kolorze bieli to doskonały wybór, szczególnie jeśli mają drewniane wstawki i prosty, ale niebagatelny styl . Cechą charakterystyczną nowej kolekcji Dreviso od Black Red White są mocne blaty przypominające swoim wyglądem dębową deskę oraz wyraziste listwy boczne, które płynnie przechodzą w linię nóżek. Niebanalny styl koi czysty kolor bieli.

biale meble z drewnianymi wstawkami 1

Meble z kolekcji Dreviso od Black Red White

Zrównoważona stylistyka kolekcji Dreviso umiejętnie łączy styl skandynawski z nowoczesnym nurtem aranżacyjnym. Mebl e w kolorze czystej bieli przełamane dekorem w odcieniu naturalnego dębu westminster pozwolą nadać wnętrzu przytulny oraz ciepły klimat. Na frontach zgrabnie malują się główne elementy dekoracyjne – pionowe żłobienia i kontrastujące uchwyty, ułatwiające do stęp do szafek i szuflad. Stylistycznie oszczędną, ale niebanalną stylistykę zaakcentuje energooszczędne oświetlenie LED.

biale meble z drewnianymi wstawkami 2

Meble z kolekcji Dreviso od Black Red White

Kolekcja Dreviso powstała z myślą o pokojach dziennych, jednak poszczególne elementy tego systemu mogą stać się częścią przytulnej s ypialni i jadalni. Aranżację wnętrza dopasowaną do własnych potrzeb można stworzyć za pomocą praktycznej szafki RTV, która jest nieodłącznym elementem wyposażenia salonu – na szerokim blacie można ustawić telewizor, a w wewnętrznych półkach elementy elektr oniki np. dekoder i odtwarzacz DVD . W gustownych witrynach można ukryć wiele domowych drobiazgów, a także wyeksponować porcelanową zastawę i dekoracje. Drobne, a nawet te większe przedmioty codziennego użytku pozwoli pomieścić pakowna komoda z trzema kompa ktowymi szufladami i dwoma szafkami. Szeroki wybór mebli pozwala na swobodną aranżację pomieszczenia, dostosowaną nie tylko do jego wielkości, ale także do indywidualnych potrzeb domowników.

biale meble z drewnianymi wstawkami 3

Meble z kolekcji Dreviso od Black Red White

W zależności od zapotrzebowania poszczególne elementy można ze sobą miksować i ustawiać w dowolnych konfiguracjach. Meble z kolekcji Dreviso także wspaniale prezentują się solo, wprowadzając do wnętrza skandynawski urok. Propozycja z pewnością zadowoli wi elbicieli jasnych wnętrz oraz tych, którzy chcą urządzić swoje cztery kąty w zgodzie z najnowszymi trendami.

W skład kolekcji wchodzą :

  • Komoda DREVISO, szer. 160 cm/wys. 80,5 cm/gł. 4,5 cm; cena: 899 zł
  • Witryna DREVISO , szer. 95 cm/wys. 124 cm/ gł. 41,5 cm; cena: 799 zł
  • Witryna DREVISO , szer. 65,5 cm/wys. 124 cm/gł. 41,5 cm; cena: 649 zł
  • Witryna DREVISO , szer. 65,5 cm/wys. 195,5 cm/gł. 41,5 cm; cena: 799 zł
  • Witryna DREVISO , szer. 125 cm/wys. 124 cm/ gł. 41,5 cm; cena: 999 zł
  • Szafka RTV DREVISO , szer. 160 cm/wys. 58,5 cm/gł. 41,5 cm; cena: 599 zł
  • Półka wisząca DREVISO , szer. 160 cm/wys. 30 cm/gł. 20 cm; cena: 119 zł

Leave a Reply