Czysta woda w eko stylu

W upalne dni powinniśmy jak najczęściej sięgać po wodę. By zapewnić sobie nieograniczony dostęp do niej, a przy okazji ograniczyć liczbę kupowanych napojów w butelkach i ilość zużywanego plastiku warto zainwestować w wysokiej jakości karafkę filtrującą. Utrzymana w minimalistycznym designie, stworzona ze szkła borokrzemowego i wyposażona w wymienne filtry zdolne oczyścić nawet 120 litrów propozycja od firmy Waterdrop jest już dostępna w sklepie internetowym producenta.

Eko alternatywa dla butelek

Czas rozkładu butelki plastikowej trafiającej do środowiska naturalnego wynosi nawet 500 lat. Duża część plastiku wykorzystywanego przez nas każdego dnia w dalszym ciągu nie jest poddawana recyklingowi. Alternatywę dla osób szukających bardziej przyjaznego środowisku sposobu na życie stanowi wysokiej jakości karafka z filtrem.

Wykonana ze szkła borokrzemowego karafka LUCY® od Waterdrop jest odporna na uszkodzenia i może posłużyć swojemu użytkownikowi przez wiele lat. Wyposażona została w filtr LUCY® Clarity, który z powodzeniem będzie filtrował przez 4 tygodnie albo oczyści nawet 120 litrów wody. Dzięki temu, w jeden filtr pozwoli na zaoszczędzenie równowartości plastiku zawartego w 240 butelkach PET o pojemności pół litra.

Bezpieczne picie wody z kranu

Mimo że w większości polskich miast woda kranowa nadaje się do picia, wielu z nas nadal ma wątpliwości co do jej jakości. Wykorzystany w karafce Waterdrop, opatentowany i wyprodukowany w Japonii filtr LUCY® Clarity zapewnia zarówno czystość wody, jak i korzystnie wpływa na jej smak i zapach.

Działanie tego filtra oparte jest na technologii wymiany jonowej i filtracji węglem aktywnym. Pozwala na skuteczne odfiltrowanie niepożądanych substancji: cząsteczki chloru, związki metali czy mikroplastik. Jednocześnie w wodzie zostają zachowane istotne minerały, takie jak magnez i wapń. LUCY® Clarity spełnia też najwyższe standardy bezpieczeństwa. Posiada między innymi certyfikat TÜV, potwierdzoną zgodność z normami europejskimi, a także pozytywnie przeszedł testy instytutu Eurofins Scientific.

Minimalistyczny design na każdą okazję

Karafka filtrująca LUCY® została zaprojektowana w taki sposób, by sprawdzić się zarówno w domu, jak i w biurze czy podczas spotkania towarzyskiego. Utrzymana została w minimalistycznym, skupionym na funkcjonalności designie, dzięki czemu będzie pasowała do każdego wnętrza. Karafka pomieści do dwóch litrów wody, a jednocześnie zmieści się w standardowych lodówkach. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Leave a Reply